2737
2739

من یادم نیس اما برج ۹ بود فک کنم ۵۸۰ سونو ۵۶۰ هم ازمایش با بیمه تامین

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامان پسر کوچولو❤️بعد شش سال نازایی و کلی درمان خدا این هدیه زیبا رو بهم داد👼🏼تجربه چهار بار ای یو ای و یک دفعه ای وی اف ناموفق در راه درمان نازایی ناامید نشین و با توکل بر خدا جلو برید🙏🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سونو ۸۰۰

ازمایش غربالگری نزدیک ۱ تومن

خواهرم بیمارستان ایرانمهر رفت اگه اشتباه نکنم سونوش نزدیک ۱.۵ تا ۲ تومن شد.

فرق داره جا با جا

فقط 7 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728

بستگی به مرکزی که میری داره.

فقط 22 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  《برای با تو بودن از ازل تا ابد هم کم است،زودگذر است،چه رسد به این عمر فانی ما،کاش خدا بیاید و وعده ی جهان دیگری را بدهد که زمان در آن معنایی نداشته باشد و بتوان عشق را بار ها و بار ها از اول دوره کرد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////در انتظارِ دو تا فسقل تو راهی//کل آب اقیانوس نمی تواند یک قایق را غرق کند،مگر آن که خود قایق سوراخ باشد!//
2740
سونو ۸۰۰ ازمایش غربالگری نزدیک ۱ تومن خواهرم بیمارستان ایرانمهر رفت اگه اشتباه نکنم سونوش نزدیک ۱. ...

ازمایش چیا هس

من ی ازمایش چکاب کامل با هورمون اینا قبل اقدام نوشت برام ۱ونیم شد

الان اینم مث اونه یا متفاوته 

منم ۸ هفته دقیقم 😍 ۱۲ هفته  امروز برام نوشت گفت ۲۵ اردیبهشت برو

عزیزم بسلامتی😍

من این هفته وقت دکتر دارم حتما برام مینویسه

فقط 29 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ازمایش چیا هس من ی ازمایش چکاب کامل با هورمون اینا قبل اقدام نوشت برام ۱ونیم شد الان اینم مث اونه ...

نه فرق داره

ریسک سندروم دان و تریزومی اینارو بررسی میکنه تو جنین

درضمن باید بلافاصله بعد سونو بری. نهایت با یک روز فاصله

فقط 7 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جفتش آزاده

برای من که آزاد حساب کرد،،بیمه تکمیلیم گفت پوشش نمیده غربالگری رو.

فقط 22 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  《برای با تو بودن از ازل تا ابد هم کم است،زودگذر است،چه رسد به این عمر فانی ما،کاش خدا بیاید و وعده ی جهان دیگری را بدهد که زمان در آن معنایی نداشته باشد و بتوان عشق را بار ها و بار ها از اول دوره کرد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////در انتظارِ دو تا فسقل تو راهی//کل آب اقیانوس نمی تواند یک قایق را غرق کند،مگر آن که خود قایق سوراخ باشد!//
2706