2737
2739

نمیدونم حرفامو ب کی بگم خیلی ناراحتم احساس اینکه باهام بازی شده رو دارم، ما از بهمن ماه دقیقا یهو ارتباطمون قطع شد چند بار قرار شد همو‌ببینیم ولی میگفت مریضم یا شیفتم منم گفتم اوکی خودت خوب شدی خبر بده بریم بیرون بعد حرف زدنمونم کم شده بود من حتی تو اخرین پیاما که بهم گفته بود ببخشید درگیرم نیستم گفتم هرموقع دیدمت باید باهات صحبت کنم حتی اینم گفتم میخواستم تکلیفمو مشخص کنم بگم اگر قراره باشی درست باش میخوای نباشیم کلا نباش بی محلی و بی توجهی چیه دیگه ،من خودمم مغرورم مثلا پیام نمیداد نمیدادم راستش روابط یک طرفه اذیتم میکنه،،خلاصه واسم پست اینا میفرستاد یا استوری میزاشتم قبل عید رپلی میزد هر از گاهی ولی من دیگه سرد برخورد میکردم کلا خب خودش ببخشید انقدر گاوه که متوجه نمیشه یکی از دستش ناراحته؟ یا خودشو زده بود به نفهمی 

عیدم بهم تبریک گفت منم تبریک گفتم معمولی بعد واسم پست فرستاد چند روز بعدش نمیدونم میخواست سر حرفو باز کنه بازم من بی محلی کردم  و شد روز تولدم تبریک گفت منم فقط گفتم مرسی:)) از اون روز تاحالا دیگه نه به استوریام ری اکت نشون میده نه لایک میکنه نه پست میفرسته:))) خیلی قلبم احساس مچاله شدن داره خب حداقل میومدی حرف میزدی،من خودمم همینم یعنی تا اون نیاد منم نمیرم حرف بزنم در ضمن من یکبار بهش گفته بودم ک باید باهات صحبت کنم .

بیخیال بعد از اون دیدم امشب استوری گزاشته پشت فرمونه و از جاده با یه اهنگ ترکی عاشقانه همش با خودم میگم نکنه رل زده🥲 اخه چرا اصن میومد و میگفت تورو نمیخوام ولی تکلیف من مشخص میشد ،باهام حرف میزد خیلی دلخورم استوری از عشقو اینا میزاره قلبم میریزه🥲افسرده شدم و اعتماد ب نفسمم از دست دادم میگم مگه من چم بود اخه کاش حداقل یچیزی میگفت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نه عزیزم چرا این همه زحمت کشیده یه دختر رو عاشق خودش کرده به همین راحتی بهش راستش رو بگه؟! نه اون تازه باهات کار داره اول باهات کات میکنه بعد که به التماس افتادی باهات شرط میکنه باید درخواست بی‌شرمانه‌ش رو قبول کنی تا باهات بمونه!

واقعا فکر کردین پسرا برای ازدواج رل میزنن؟! خب کلنگ که نخورده کمرش میاد خواستگاری! وقتی نمیاد خواستگاری بدون ول معطلی!

برو تو این کانال خصوصی اعترافات ننگینشون رو بخون

🚨میدونی رفیق
یک سری مطالب خیلی مهم هست که کمتر جایی گفته شده..مطالبی که هردختری واقعااا لازمه بدونه و میتونه زندگیشو کلا عوض کنه
برای فهمیدن حقایقی که تاحالا هیچکسی هیچ جایی بهت نگفته اینجا پیام بده..
باور کن دیدن این پیام اتفاقی نیست

آیدی ادمین در ایتا👇
@shahid_anili
ایدی در روبیکا👇
@laniakeaa

آقایون درخواست ندید.😒🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️ اگر هم ریپلای کردم یا تو تاپیکتون پست گذاشتم مطمئن باشید حواسم نبوده آقا هستید🤦🏻‍♀️
2740
الان ۳ ماهه گذشته بهتر شدم.. ولی دوباره امشب استوریشو دیدم حالم خراب شد اصلا یجوریم

نبین ، به این باور برس که خودت مهمی فقط خودت نشین غصه کسی که تورو نخواسته رو نخور نقش آدم ضعیفم بازی نکن

بحث  ممنوع❌ شما حرف بعدیتم درسته❤️
🥲🥲من اگر میدونستم لاشیه هیچوقت باهاش تو رابطه نمیرفتم

کلا پسرا یا ازدواج میکنن یا اگه نتونن میان که لاس بزنن ببخشید رک گفتم. وقتی کسی کیس دم دستی پیدا کنه دیگه دور ازدواج نمیره کلا ازدواج یک غشق مسئولیت پذیرانه است. کسی که برای عشق مسئولیت نداره پس اون عشق نیست هوسع !

سلام این حساب توسط یک کاربرخانم و یک کاربر آقا قابل بررسیه ممنون میشم موقع نوشتن لحاظ کنید.
نبین ، به این باور برس که خودت مهمی فقط خودت نشین غصه کسی که تورو نخواسته رو نخور نقش آدم ضعیفم بازی ...

میدونی چی اذیتم میکنه؟ یه اشتباهی که کردم ۲ بار رفتم خونه این ادم و خب من خط قرمزامو رعایت کردم و بهش گفته بودم میدونست اتفاقی هم بینمون نیوفتاد که بخوایم باهم رابطه داشته باشیم من گفته بودم که قبل از ازدواج کلا مخالف این قضیه ام ،خداروشکر میکنم خداروشکر میکنم اتفاقی بینمون نیوفتاد ولی با خودم میگم ایا این ادم ارزش داشت؟ 

خودمو سرزنش میکنم سر این موضوع چون بلاخره تو اون فضا خاطره هایی باهاش داشتم که یادم نمیره 

نمیدونم ولی با مامانم حرف میزدم مامانم میگفت این دیده نمیتونه با تو کاری بکنه و تو آدمی نیستی که راحت پا بدی و خط قرمزته سر همین یهو ول کرد رفت کلی سرزنشم کرد و میگه لیاقتتو نداره ولش کن غصه نخور😑

ولی میدونی چیا تو ذهنم میاد نکنه این هم زمان با دونفر بوده؟ هم من هم یکی دیگه یا چمیدونم بک زده به اکسش 

پوفففف نمیدونم چجوری پسرا میتونن عوضی باشن یا مت خیلی حساسم که دارم خودمو اذیت میکنم اینقدر

2706