2733
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

مگ شما مردا کسیو هم دوس دارین

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐

چه جوری میشه ، آدم اینقدر درگیر عشق یکی میشه ؟! 

من امروز با یکی بهم بزنم ، یه ساعت بعد اسمش هم یادم نمیاد 😂 

درخواست دوستی ممنوع❌ سؤالی که باید تو تمام مراحل زندگی از خودت بپرسی: «اگه الان نه، پس کِی؟» 📚🩷تَوَکُل کَردَم به خُدام و خـودم✨💕
2740

😂😂😂😂😂😂وقتی بهش رسید و همه جوره دیدش میره دنبال بعدی

تا بهش نرسیده پرپر میکنه براش وقتی رسید اخ و پیف میکنه

مرد اصلا چیزی از عشق میدونه؟

دستتون رو شده حناتون دیگه رنگی نداره.

من کارم درمان هست...یه وقتایی خسته میشم از اینکه مدام باید مطالعه داشته باشم...یه وقتایی سر راند،دلم میخواد بخش را بیخیال شم و بپرم بین درختای حیاط و بازی کنم😐😁یه وقتایی حوصله یادگرفتن درمان بعضی بیماری ها را ندارم ولی مجبورممم...با همه اینها،از مسیری که انتخاب کردم خوشحالم...عاشق انتخابمم،اینکه یکی بهم بگه،ممنون واقعا حالم خوب شد🥺😍قشنگ ترین حس زندگی...خدایا شکرت که رسوندیم به آرزوم😍😍🌹

چقد ساده ای تو مرد

با لحن حمیده خیرآبادی بخونین لطفا😂

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥
😂😂😂😂😂😂وقتی بهش رسید و همه جوره دیدش میره دنبال بعدی تا بهش نرسیده پرپر میکنه براش وقتی رسید ا ...

من شوهرم بود و از پنج سال عشق و عاشقی گذشت 💔

وای به حال دوست پسر 

پرورده کوردم❤
2706