2733
2734

من ۲۰ هفته و دو روزمه رفتم آنومالی همه چی شکر خدای مهربون خوب بود، بازم‌برم‌دکتر، بچه دوممه اینقدر اولی سرمو گرم‌میکنه گاهی یادم‌ میره حامله ام😂😂😂نه به وسواس های اولی نه به بی خیالی های دومی، بعد آنومالی دیگه باید بریم واسه چی؟؟؟؟ واقعا هفت خان رستمه

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

بعدش آزمایش تحمل گلوکز داری با احتمالا یه آزمایش چکاپ دکترت بنویسه بعدشم که سونوی وزن و رشد جنین

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
2728

خود دکتر برات باید بنویسه 

اکوی قلب جنین هم الان میفرستن بعضی دکترا هفته ۲۴ تا ۲۸ بازم میفرستن سونو  ممکنه دوباره بخوان بری اکو قلب جنین تو هفته ۲۸ تقریبا این دوتا آخری رو دکتر من گفت نیازی نیست 

خدا آن حس زیباییست که در تاریکی صحرا زمانی که هراس مرگ آرامشت را میدزدد یکی آهسته میگوید   (کنارت هستم ) ودل آرام میگیرد .ای خدای بزرگ هوای ما بنده های کوچیکت رو داشته باش .هرگز نترسید، کافی است به آینده‌ای ناشناخته، همراه با خدایی شناخته شده اعتماد کنید.
2738
سونو داپلر رفتی ؟

اینو دکتر به من گفت نیاز نیست 

خدا آن حس زیباییست که در تاریکی صحرا زمانی که هراس مرگ آرامشت را میدزدد یکی آهسته میگوید   (کنارت هستم ) ودل آرام میگیرد .ای خدای بزرگ هوای ما بنده های کوچیکت رو داشته باش .هرگز نترسید، کافی است به آینده‌ای ناشناخته، همراه با خدایی شناخته شده اعتماد کنید.
داپلر ۱۲ هفته نوشت برام انجام دادم

۱۲ هفته ان تی مگه نبود ؟ 🤔

مرسی عزیزم از بچه اولم هیچی یادم‌نمونده

فدات. انشالله به سلامتی بغلش کنی. من دوتا بچه هام پشت سر همن. دیگه همه رو از حفظم😂 دومی ۷ماهشه

منم سر دومی انقدر با پسرم مشغول بودم یادم میرفت حامله ام، چقدرم که کارای سنگین میکردم😐😁

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
2706