2733
2739

باهاش کات کرده بودم و طبق معمول هرووقت کات میکنم خدا اونو سر راهم قراره میده یه جایی رفته بودم کارم بصورت خیلی عجیب مشکل پیدا کرد و واسه چند دقیقه معطل شدم تا درست بشه تو همون موقع عشقم سر وکلش نمیدونم از کجا پیداش شد چشم توچشم شدیم من نگاش میکردم اونم نگام میکرد من نگاهم معنا دار بود و چشام برق میزدن بهش زل زده بودم ولی اون با اخم نگام میکرد بعد از اینک چند ثانیه بهم زل زد نگاشو ازم گرف روشو برگردوند راهشو ادامه داد😕😭وایی خدا خیلی دوسش دارم چرا من نمیتونم بهش برسم؟؟؟ی تاپیک درموردش زده بودم چن روز پیش طبق نصیحتای نی نی سایتا تصمیم گرفتم کات کنم وگرنه باتمام وجود دوسش دارم الانم ک دیدمش دارم دیوونه میشم یعنی اونم خیلی داره بهم فکر میکنه؟؟همیشه وقتی منو میدید اون روزش ماباهم کات کرده بودیم انگار خدا عهد بسته هروقت کات کنیم باید همو ببینیم 

اخه

دخترم نفسم ،   محمد عشق مامان پس کی میای                        .غمت داغونم کرد الان باید تولد یه سالگیتو میگرفتم الهی ک بمیرمممم واسه هرشب اشک ریختنام برات .اگه صدتا بچه دیگه بیارم تو رو فراموش نمیکنمممم ...خدایا امتحان بسته دیگه حقمو بده تا کی انتظارر ،،
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2740

اینی که میگی خداعهدکرده ببینمش قبول ندارم😅 این چیزا طبیعی وواسه هرکسی رخ میده بقول معروف قانون جذب

گفت هر کسی رو تـوی قبــر خودش میذارن عیسی بـه دیــن خود، موسی بـه دیــن خود به ما چه ربطی داره بقیـه تـو جامعه چیــکار میکنن اما نشنیده بـود از پیامبر اسلام که : یـک فـرد گنهکار، در میـان مردم هماننــد کسی است که با جمعی سوار کشتــی شود و به هنــگامی که در وسط دریــا قرار گیـرد تبــری برداشته به سوراخ کــردن موضعی که در آن نشسته است بپردازد و هرگاه به او اعتـراض کننــد در جواب بگویــد من در سهم خود تصــرف میکنــم ! اگر دیــگران او را از ایــن عمل خطرناک بازندارنــد، طولی نمیکشد که آب دریــا به داخل کشتـی نفوذ کــرده و یکباره همه ساکنان کشتــی را به همراه کشتــی در دریا غرق می کنــد

[QUOTE=336275327]خب انقد دوسش داری چرا کات کردی؟[/QUOTE

۵ سال باهاشم شرایط کوفتی اقتصادی  نمیزاره بهمدیگ برسیم ن پشتیبان مالی داره نه خودشو جمع وجور کرده اون ازم میخواد ک منتظر باشم و از این حرفا.... چندبار موضوعمو اینجا مطرح کردم بم گفتن کات کن،گفتن شرایط اقتصادی هیچوقت درست نمیشه باید اون بخواد ک بهم برسین،خیلی حرفا بم زدن منم کات کردم ولی واسم سخته روانم ب فنا رفته نمیدونم درست واشتباه چیه هم دوسش دارم هم کات کردم هم میخوام بش برسم هم نمیخوام بیشتراز این صبرکنم

2706