2733
2739
عنوان

چقدر خوبه نری سرکار

316 بازدید | 19 پست

بشینی توی خونه ت 

مردت هر روز بره سرکار

تو واسش غذا درست کنی 

کلی از مردونگی اون و زنانگی خودت لذت ببری 

اینو من می‌فهمم که چندین سال مجبور برم برم سرکار 

خدایا شکرت 🙏🏼

ندوس من تو خونه میمونم کلافه میشم

کسی قدر دل پاک مونه هرگز نمیدونه /مو موسی هم بشُم آسیه از آبُم نمیگیره/ نفهمیدو نمیفهمن مُنو دردِ مونه اینجا /مو خط دکتُرم خالو کسی قابُم نمیگیره🍀
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

خدایا شکرت 

این چیزا بسته‌ به انتخاب آدمها داره و فردیه

روزی داریوش بزرگ دستور داد تا همه یونانیان حاضر در کاخ را به حضور او بیاورند...سپس از آنان پرسید به چه بهایی حاضرند جسد پدر خود را پس از مرگ بخورند؟ یونانیان پاسخ دادند که به هیچ قیمتی حاضر به انجام چنین کاری نیستند. داریوش سپس دستور داد هندیان موسوم به گالاتی که والدین خود را پس از مرگ میخوردند به پیشگاه بیاورند!سپس در برابر یونانیان از ایشان پرسید به چه قیمتی حاضرند جسد پدر مرده خود را روی تلی از هیزم گذاشته و بسوزانند. هندیان فریاد بلندی کشیدند و از شاه خواهش کردند که چنین سخنان کفرآمیزی را نگوید...حس میکنم که داریوش حجت را بر صاحبان هر عقیده‌ای تمام کرد. این داستان نشان میدهد که عقاید هرکس فقط از نظر خودش بی‌عیب است و اگر کسی گمان کند عقیده دیگران نادرست است حق ندارد عقیده خودش را به زور به آنها تحمیل کند.به نقل از تاریخ هرودوت؛ کتاب دوم؛ صفحه ۳۷
2728

البته در کنارش یه مردی داشته باشی که پول زیاد بیاره خونه و کارت من و تو نکنه برات 

هر کس به اندازه ی سطح شعور و شخصیت خودش صحبت میکنه ،کلماتی که از زبان جاری میشن نشانگر شخصیت شماست پس قبل صحبت کردن کمی تأمل کنید
2738

برای شمام اینطوری خوبه دیگه...

من شخصا دوست دارم پیشرفت کنم درس خوندم با بهترین معدل مدرک گرفتم ک ب ارزوهام برسم

و همسرمم مردونگیشو تو حمایت و کمک تو خونه و بچه داری و... نشونم داده

و منم زنونگیمو تو عشقم و افتخاری ک بهش میکنم

زنونگیمو تو اشپزی و کار خونه محدود نمیکنم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
برای شمام اینطوری خوبه دیگه... من شخصا دوست دارم پیشرفت کنم درس خوندم با بهترین معدل مدرک گرفتم ک ب ...

خوشبخت باشی نازی جان 🌹

من خیلی کار کردم 

سختی کشیدم واقعا الان از خونه بودن لذت میبرم 

از اینکه واسه ظهر قیمه بادمجون و واسه شام فسنجون بزارم 

بجای اینکه حاضر بشم برم سرکار برای گذران زندگی 

برم حمام و عطر بزنم و موهامو خوشگل کنم 

2706