2737
2734

بچم  اولم کلاس اولی هسش و الان داره امتحان میده و دارم باهاش کار میکنم و از طرفی از دیشب تب کرده نخابیدم تا صبح  بچه دومم نوپا هسش مدام دارم باهاش کلنجار میرم دیروز ۷صبح بیدارشدم کارامو کردم رفتم  دنباله خونه مثل همیشه تا بالاخره خونه پیدا کردم قولنامه کردیم از امروز ۷صبح بیدارشدم اساس جمع کردم و با بچم املا کار کردم فرستادمش مدرسه رفتم رو دوره هزار آشپزخونه رو تمام کردم بچم از مدرسه اومد دیدم تب داره بچه کوچیکم گذاشتم خونه مامانم بزرگه رو بردم دکتر یه دفعه تو مطب دکتر یادم افتاد فقط امروز یه نسکافه خوردم اومدم خونه زنگ زدم غذا اومد الانم وسط کلی اساس جا اندختم دارم میخابونمش شوهرمم دو روزه سره کاره هنو نیومده فردا صبح میاد تازه کلی از کارامو سانسور کردم ننوشتم ک طولانی نشه

خدایا فقط بهم آرامش و صبر زیاد بده چیزایی ک واقعا لازمشون دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا بچه میده،  توانشم میده،  همینه. 

خداقوت

ماشاالله. 

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401
2742

خداقوت عزیزم من اون هفته دست تنها کل کاراو اساسارو خودم انجام دادم شوهرم مثل گااااااو سرشو کشید خوابی لج کرده بود من خودم کارگرو کامیون اوردن جمع کردیم اوردیم خالی کردیم چیدم تموم شد

فقط 34 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درخواست دوستی ممنووووووووع .درخواست دوستی نمیپذیرمممممممم 
2740
بگو خداروشکر که کارام رو رواله خداروشکر که سالمم اسپند دود کن آیت الکرسی بخون