2737
2734

دیشب جلسه داشتیم من و شوهرم و پدر من وپدر همسرم برای تصمیمات نهایی طلاق... تو تاپیک های قبلیم هست چیا شده ۵ ماهه خونه پدرمم هستم با هسرم مشکل داشتیم خیلی وقته بیش از چند سال 

جلسه گذاشتیم حرف های نهایی بزنیم‌من دو دل بودم ولی چون گقته بودم میام و به خاطر من بود جلسه رقتم ... 

بیاید بقیشو بگم 

خدا تویی که فقط میتونی کمکم کنی❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حوصله ندارم میرم تاپیک های مفید

روزی داریوش بزرگ دستور داد تا همه یونانیان حاضر در کاخ را به حضور او بیاورند...سپس از آنان پرسید به چه بهایی حاضرند جسد پدر خود را پس از مرگ بخورند؟ یونانیان پاسخ دادند که به هیچ قیمتی حاضر به انجام چنین کاری نیستند. داریوش سپس دستور داد هندیان موسوم به گالاتی که والدین خود را پس از مرگ میخوردند به پیشگاه بیاورند!سپس در برابر یونانیان از ایشان پرسید به چه قیمتی حاضرند جسد پدر مرده خود را روی تلی از هیزم گذاشته و بسوزانند. هندیان فریاد بلندی کشیدند و از شاه خواهش کردند که چنین سخنان کفرآمیزی را نگوید...حس میکنم که داریوش حجت را بر صاحبان هر عقیده‌ای تمام کرد. این داستان نشان میدهد که عقاید هرکس فقط از نظر خودش بی‌عیب است و اگر کسی گمان کند عقیده دیگران نادرست است حق ندارد عقیده خودش را به زور به آنها تحمیل کند.به نقل از تاریخ هرودوت؛ کتاب دوم؛ صفحه ۳۷
2728
2738

هی هر چی بخدا ما مراعت میکردیم بلکه دم اخری با احترام تموم شه همسرم مشکلاتشو با من میگفت دوتا میذاشت روش اضافه میکرد رو‌به من میگفت ... 

میگیت من مثلا جامون کوچیکه کم دعوت میکردم 

پدرش میگقت اره ادم کسیو بخواد تو چادر هم‌مهمون دعوت میکته اینا بهونه اس 

جای اینکه همسرمو اروم‌کنه چهار تام‌میذاشت روش بار من میکرد بختا

خواهشا بگید با هاشون چی کار کنم

ینی همسرم یه حرف میزد اونم رو تاییدش چهار تا بدی دیگه میگفت جای اینکه فضارو اروم منه

بخدا پدر من داشت از تعجب شاخ در میاورد 

بعد جالا اینا به درک مشکل اصلی و دروغ گوییش این بود که خیلی سال پیش ک اومده بودن خاستگاری من گقته بود خونه که داده پسرش کال خودشه و باید هر زمان همسرم میخواد ( ینی من ما به ازای مهریه اش) حداصل باید بتونه این خونه بده 

و گقت فلان قدر سکه باشه که خونشو بفروشه بتونه بده ما هم‌اون سال ها قبول کردیم‌و‌حرف پدرشو سند گرفتیم

مهریم ۴۰۰ سکه اس 

حق طلاقم با منه 

حالا پدرش تا دیشب نمیدونست من حق طلاق دارم همین ک فهمید شاخ در اورده بود همسرم بهشون نکقته بود 

بعد نمیدونم با اینمه حرف روز خاستگاری شو بادش بود من‌زو به هسرم و پدرامون‌کقتم ما ک زندگیمون با هم‌نمیشه فقط داریم عذاب میکشیم همسرم‌م گفت اره بخدا شما کمک کنید تموم‌شه من گقتم

بایاش گقت ینی چی؟؟؟

منم گفتم خب ببینید ما توافق داریم جفتمون ارامشون در جدایی همسرمم سریع گقت اره اره والا دیگه تحمل جنگ اعصاب نداریم

من گقتم خب من نمیتونم مساله مالی مهریمو نادیده بگیرم برام‌مهمه این

اگه یه بزرگ تر باشه این مشکل حل کنه ما جدا شده بودیم تموم شده بود جون‌همسرم تنها نمیتونه بده

باباش گقت من‌بزرگ ترشم اگه منظورت منم من اره دارم زیادم دارم ولی من هیچ کمکی نمیکنم

گقتم بابا چیزی ک طاهرا روز خاستگاری زده شده بود و تعهد بعضی ها یادشون رفته ( اخه بین حذفاش گقت این خمنه هم‌مال منه نمیتونه بده به کسی ( 

بایام گقت بله متوجهم ینی تیکه انداختم به پدرش زدی زیر حرف ۷ سال پیشت 

ممکنه رفته باشه به همسرن گفته باشه خونه رو بده به نام من ازت نگیرن!؟

شب ک بعد جلسه رفتیم گقتم بایا دیدی چجوری بازیم دادن گقت نترس شده قانونی پیش‌میریم‌ولشون کن‌ما بخوایم مثه اونا باشیم ک ادم های درستی نیستیم 

گفتم چزا به روی پدرش نیاوردی داری اتیش بیار میشی چیزایی هم ک‌پسرش داره میکنه به نام خودش ک حق‌دختر مردم نده

گفت خب‌چی‌بگم من حد خودمو نمیخواستم در حد اونا بیارم پایین 

گفت همسرت نباید میداد به پدرش 

البته نمیدونسم‌زده به نامش یا نه

اکت‌وکیل بگیرم میتونه بده تو‌مدت قهر ما زده و برگشت مال کنن؟

منم گفتم خب ببینید ما توافق داریم جفتمون ارامشون در جدایی همسرمم سریع گقت اره اره والا دیگه تحمل جنگ ...

بله میتونن برگشت کنن.. الان دیگه قانون فرق کرده بررسی میشه ک خونه کی بنام زده شده 

2706