2737
2734

الان خبردادن بیمارستان شلوغه دوتا ازفامیلای شوهرم دعوا کردن دوتاشونو باچاقو زدن ای سی یوهستن یکیشونم کشتن۲۲سالشه،یه ادم چقد باید احمق باشه برای زنی که طلاق داده داداششو به کشتن بده ینی همه داریم دیوونه میشیم

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

خدا صبرت بده 

هر "پرهیزکاری" گذشته ای دارد وهر "گناه کاری" آینده ای! پس قضاوت نکن.میدانم اگر:قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم،دنیا تمام تلاشش را میکند تا مرا در شرایط او قرار دهد...تا به من ثابت کند.در تاریکی همه ی ما شبیه یکدیگریم.محتاط باشیم، در "سرزنش "و"قضاوت کردن" دیگران وقتی؛نه از " دیروز او" خبر داریم، نه از "فردای خودمان"🌼🤍
2740
همه چی زیر سن زناس

دقیقا👌

کوچه بالاییه ما شوهره زنشو در حال خیانت میبینه

زنه سریع با چاقو میکشه مرده رو

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

خب چرا را خوب توضیح نمیدی

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
همه چی زیر سن زناس

من خودم از اونام که همیشه از زنا دفاع میکنم بعد پسری که باهاشم میگه تو فکر میکنی اینجورین.... بعد یکی دو موردی که برای خودش پیش اومده رو گفت اصلا شوکم....میگفت یه جای رفتم سر کار خانمه اومد دستمو گرفت گفت شوهرم مشکل داره بعد اینم میگه ترسیدم گفتم اگر چیزی بگم زن داد و بیداد میکنه که من میخواستم اذیتش کنم برام دردسر درست میشه بهش گفتم باشه شمارمو بگیر تا بعد ...‌ تا کارشو انجام میده و  میزنه بیرون......

2706