2733
2739
عنوان

واقعا چرا اینجور رفتار کردن

260 بازدید | 10 پست

با ۲ تا از دوستام رفتم کافه بعد برگشتنی باهام اومدن من چندماه پیش ماشین صفر خریدم و میدونن اما تبریک نگفتن. بعد داشتیم دور میزدیم گفتن بزارید عکس بگیریم چراغ روشن کردن گفتن عه نه رنگش جالب نیست! بعد من اون روز انگار بلوتوث ماشینم به گوشی وصل نمیشد نمی‌دونم مشکلش چی بود خلاصه فلش بابامو کش رفتم خخخ بعد آهنگاش قدیمی نیستن ولی کم طرفدارن یهو یکی گفت ازت انتظار نداشتم اینجور گوش بدی با شوخی (میدونه خارجی فقط گوش میدم ) منم بهش گفتم فلش من نیست. بعد گفتم بزار دوباره بلوتوث امتحان کنم که دیدم وصل شد همون لحظه داشتم دنبال آهنگ های خودم میگشتم تو گوشی یهو باند صدای خش خش داد دیدین وقتی هنوز آهنگ پلی نیست چطور صدا میده یهو گفتن عه نکنه سوخت چیزیش شد و از این چرت و پرتا …

اینم بگم ما باهم شوخی میکنیم در بیشتر مواقع ولی بنظرم اینا بهونه های خوبی نبودن …

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
به نظرم چیز بدی نگفتن ولی خب آدم انتطار داره از رفیقاش که تبریک بگن

اره منم کاری به این حرفا ندارم ولی از این بهم برخورد که دیدن چیز جدیدی خریدم و بابتش خوشحالم تبریک نگفتن انگار سنگین بودن 

اره منم کاری به این حرفا ندارم ولی از این بهم برخورد که دیدن چیز جدیدی خریدم و بابتش خوشحالم تبریک ن ...

حق داری عزیزم منم بودم ناراحت میشدم ولی به نظرم سخت نگیر به خودت تو هم مثل خودشون باش که اذیت نشی

2740