2737
2734
عنوان

شما بودین به پسره چی میگفتین؟

222 بازدید | 13 پست

سه چهارماهه همو میشناسیم ولی دو سه باره رفتیم بیرون.

من خودم ماشین ندارم هروقت قرار داریم اسنپ میگیرم و خب خیلییی گرون تر شده هزینه رفت و امدم .

این اقا یکی دوبار منو رسوند فقط موقع برگشت، ولی دفعه اخر گفت من دیگه ازین به بعد ماشین نمیارم اصلا.

بنظرتون بهترین جواب چیه بفرستم براش ؟

اول بهم بگو بهت گفته ماشین برای خودشه؟

«اگر جوابتو نمیدم فکر نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم پس اگر دیگه ریپلای نکردم خودت درک کن برای چی بوده»

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
اره 

ببین بهترین جواب اینه که بهش بگید برای من فرقی نداره هر جور راحتید بعد جوابشو نده بلاکش نکن ولی جواب نده بلاک کنی فکر میکنه چشت دنبال این بود فقط تو رو برسونه 

سه حالت داره

یا بهت دروغ گفته ماشین مال خودش نیست و الان مثل چی تو گل گیر کرده 

یا چون تو رو نرسونه هزینه بنزین نده خدای نکرده ماشین نمیاره

حالت سوم اینه که میرین کافه این جایی قرار دارین ماشین رو دوتا کوچه بالا پایین پارک میکنه تا سما فکر کنید ماشین نیاورده 

هر سه حالت دلیل موجهی برای کات کردنه

«اگر جوابتو نمیدم فکر نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم پس اگر دیگه ریپلای نکردم خودت درک کن برای چی بوده»
2738
دهنت سرویس👌

ادم باید سیاست داشته باشه بحران رو از جنبه های مختلف کالبد شکافی کنه😂

ببین بهترین جواب اینه که بهش بگید برای من فرقی نداره هر جور راحتید بعد جوابشو نده بلاکش نکن ولی جواب ...

دقیقا همون چیزی که گفتیو بهش گفتم گفت پس بیا برا قرار بعدیمون برنامه ریزی کنیم 😐 

درصورتیکه من هر بار ۱۰۰ پول رفت میدم و ۱۰۰ پول برگشتم کلا ۲۰۰ تومن ... 

الان با این ادب و شعوری که ازش دیدم حس میکنم ارزششو نداره من اینهمه هر دفعه فقط برای رفت و امدم هزینه کنم .

اگه واقعا باشعور بود قشنگ توضیح قانع کننده میداد مثلا میگفت چمیدونم ماشین برای بابامه منم روم نمیشه ازش بگیرم . اینطوری من باهاش میموندم 

ولی الان میبینم اصلا ارزششو نداره بمونم 

دقیقا همون چیزی که گفتیو بهش گفتم گفت پس بیا برا قرار بعدیمون برنامه ریزی کنیم 😐  درصورتیکه م ...

انقدر پول رفت و امد میدی جمع کنی یه دویست و ششش صفر میتونی بخری😐

بهش بگو فعلا نمیتونم قطعی برای قرار برنامه ریزی کنم احتمالا بریم سفر (مثلا) باید ببینم برنامم چجوریه خودم بهت راجب قرار بعدی خبر میدم 

واقعا پسره یا دروغ میگه بهت یا حوصله نداره برسونتت در هر صورت ادامه دادن باهاش نمی ارزه نه به خاطر اینکه خسیس و بی حوصله هست و کلی باید هزینه بدی تو باید جدا شی چون برات ارزش قائل نمیشه

انقدر پول رفت و امد میدی جمع کنی یه دویست و ششش صفر میتونی بخری😐 بهش بگو فعلا نمیتونم قطعی برای قر ...

تازه این دویست تومنی ک گفتم هربار میشه ، واسه وقتیه ک ترافیک نباشه اگه ترافیک باشه ۳۰۰  اینا میشه کلا😐😂

اره واقعااااااااااا حرفت کاملا درسته ، پسری ک ادمو بخواد خودش خودجوش دوست داره که برات همه کار بکنه .نمیذاره دختره خودش بگه و به زبون بیاره 

مررررسی 😍

تازه این دویست تومنی ک گفتم هربار میشه ، واسه وقتیه ک ترافیک نباشه اگه ترافیک باشه ۳۰۰  اینا می ...

هیچ پسری ارزش سیصد تومن هزینه رفت و اومد و تحمل ترافیک رو نداره جانم😂

تازه این دویست تومنی ک گفتم هربار میشه ، واسه وقتیه ک ترافیک نباشه اگه ترافیک باشه ۳۰۰  اینا می ...

قربونت ❤️😻