2737
2739

من یه سری لباس نو داشتم که اصلا نمی پوشیدم...چکار کردم؟ لباسایی که باهاشون راحت تر بودم رو موقتا جمع کردم...الان هر وقت می رم سر کمد مجبورم اون لباسامو بپوشم..

لباسایی که سایزشون خیلی کوچک شده رو دور بندازید..اما اگه چند سایز فرق داره، سعی کنید لاغر کنید..تفاوت ما با خارجیا همینه که اونا لاغر می کنن که لباسای قبلیشون بهشون بخوره، ما هی وزن اضافه می کنیم و طبق سایز جدیدمون لباس می گیریم..

لباسای مجلسی معمولا پوشیده نمی شن...همین طور خاک می خورن تا از مد بیفتن..اونا رو هم برای دل خودتون می تونید تو خونه بپوشید...

و بعضیا تو دیوار هم لباساشونو به فروش می رسونن یا به نیازمندان می دن...اونم خوبه..

لطفا لایک نکنید مگر در مواقع نیاز

من میخوام بفروشم

چون خیلیییییییی نو هستن 

ولی نمیتونم 

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731

من چندتا داشتم یا دوسشون نداشتم یا کوتاه بودن خیلی یا کوچیک بودن.دادم به یه اشناها کلی ذوق کرد

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
2738
من ی سری لباس دارم ک حقیقتا ازشون بدم میاد هیچوقت سلیقه ام نبودن و فقط جا گرفتن!

عکس بزار اگه دوس داشتیم بگیریم ازت😁

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
من ی سری لباس دارم ک حقیقتا ازشون بدم میاد هیچوقت سلیقه ام نبودن و فقط جا گرفتن!

خوب بنداز بره تا فضا برای لباسای نو خالی بشه برات...من دوستشون دارم فقط یه کم راحت نبودم باهاشون..اما حالا می پوشم و خوشحالم

لطفا لایک نکنید مگر در مواقع نیاز
2706