2737
2734

من نمیدونم این ذهنیت از کجا اومده بود از رسانه ها یا از هرچی ولی همیشه از مثلا نوجونی تا حتی همین الان همش فک میکردم چرا یه مرد باید بیاد یه زن رو بگیره تازه کلی مهریه و طلا در صورتی ک اون زن یه روزی پیر میشه و مثلا میتونه اگ مجرد باشه شاید تو سن بالاتر با آدم های جوون تر اوکی بشه نه اینک موافق این قضیه باشم ها اتفاقا متنفر بودم ولی برام یه ذهنیت شده بود شاید چون خیلی هارو میدیدم تا به پولی میرسن تو سن بالا همسرشون رو رها میکنن یا خیانت همیشه فک میکردم چرا یکی رو میگیرن ک کم کم پیر میشه و شاید تکراری حتی نمیتونم منظورم رو کامل توضیح بدم ولی تازه کم کم میفهمم زندگی فقط داشتن ی همسر جوون نیست زندگی فقط چهره و جوونی نیست و زندگی یعنی دو نفر سال ها کنار هم خاطره سازی کنن کنار هم باشن و حالشون باهم عالی باشه شایدم این ذهنیت بخاطر این بود ک تو اطرافم مردایی رو میدیدم ک زن های خیییلی جوون میگیرن یا مردایی ک زن رو صرفا یه وسیله ؛؛ از خودم خجالت میکشم بابت طرز فکرم حتی فک میکنم اگ تو روابط و آشنایی هام موفق نبودم همین ذهنیتم بوده ک خودم رو پایین تر از جنس مرد میدیدم همیشه و همیشه انگار دنبال راهی بودم با محبت افراطی خودمو بهشون ثابت کنم 😔😔

ما کامل نیستیم که انتظار داشته باشیم همه چیو بدونیم و درست فکر کنیم.

آدما کم کم پخته میشن و خیلی چیزا رو میفهمن و به اصطلاح بالغ میشن.

خداروشکر کنین که بالاخره متوجه شدین ازدواج فقط واسه لذت آنی نیست. خیلی ها توی سنین بالاتر هنو متوجه نشدن هدف از ازدواج چیه🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷