2733
2734
عنوان

غذای کمکی و تقویتی

173 بازدید | 2 پست

سلام دوستان.... من برای رفتن به مسافرت دنبال سوپ و غذای کمکی بودم و با یه سایتی آشنا شدم که همه اینارو داشت و شیرخشک و پوشک و کلا غذاهای تقویتی هم دارن هم قیمتشون باتوجه به سرچی که کردم خوب بود هم اینکه من دیروز خریدم و امروز با پست دستم رسید دوست داشتید سری بزنید

Parlakmarket.ir:
مادران عزیز در گروه پارلاک مارکت منتظرتان هستیم
اگر سوالی دارید
مسئله ای هست
می تونید تو گروه مطرح کنید و با دوستان مشورت و تبادل نظر کنید.
https://t.me/joinchat/AAAAAD_RATNNIFm3StoHGQ

مشکلات انسانهای بزرگ را متعالی و انسانهای کوچک را متلاشی می کنند _ دکتر شریعتی

تبليغه

امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)

من مشتری شون بودم و دیدم خوبه معرفی میکنم وگرنه برای من فرقی نمیکنه خواستید عکس خریدامم براتون بفرستم ... اون لینک هم گویا خرابه اینو بزنید تو تل گرام

@parlakmarket

مشکلات انسانهای بزرگ را متعالی و انسانهای کوچک را متلاشی می کنند _ دکتر شریعتی
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.