2737
2739
عنوان

بنطرتون اینکارم مسخرست؟

58 بازدید | 4 پست

نوشتن رو دوست دارم 

ی دفتر دارم دردودلام و ناراحتیم وحس و حالم مینویسم و بعدش برگه اشو پاره میکنم ميندازم دور که کسی نخونه 

ی دفتر دارم اگه از جمله ای خوشم بیاد مینوسم دیدگاه و نظر خودم مینویسم 😐

زندگیم  با ارزش تر از اونیه که بخام درگیر حاشیه بشم. اینجا برای من فقط جایی برای دیدن راهکار و مشورت هست. پس برای وقتم در اینجا ارزش قائل هستم بخام دروغ بگم و کسی رو سرزنش و قضاوت کنم من فعال زندگی واقعی هستم نه نی نی سایت  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه منم دارم ولی قایمش کردم  مامانم هم وارونه بدون نقطه می‌نوشت  الان دفترش هیشگی جز خودش ...

متاسفانه منم با اینکه قایمش میکردم به دست خانوادم رسید و چیزایی نباید میدیدن دیدن و خیلی ناراحتی پیش اومد ی مدت هم نوشتن کنار گذاشتم اما حس میکردم عصبی تر شدم تازگیا مینویسم ولی برگه رو پاره پوره میکنم 

البته اون دفترچه که جمله هایی دوست دارم مینویسم که نه چیز خاصی نداره 

زندگیم  با ارزش تر از اونیه که بخام درگیر حاشیه بشم. اینجا برای من فقط جایی برای دیدن راهکار و مشورت هست. پس برای وقتم در اینجا ارزش قائل هستم بخام دروغ بگم و کسی رو سرزنش و قضاوت کنم من فعال زندگی واقعی هستم نه نی نی سایت  
2731