2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پماد رکتول بهتره باریج من چند روز استفاده کردم فایده نذاشت فکر کنم طولانی مدت جواب میده

آخه وقتی زخم خیلی عمیق باشه رکتول هم باید طولانی مدت استفاده بشه شما چند روز استفاده کردید رکتول رو؟

2728
میشه بگید اسم داروها رو لطفا؟ 

یه قطره بود برابواسیروکوچک کنه البته دکترم گفت خیلی تاثیرنداره ولی بهترازنزدنه 

و کرم بی حسی که میزنن درد نیاد موقع دفع و شیاف گلیسیرین داد

اون موقع زخم داشتم و درد ایناروداد

2738
تقریبا یک هفته ولی خوب بود

من الان ۲ هفته رکتول استفاده کردم بهتر شدما اما کامل خوب نشده همش بیشتر روز احساس دفع دارم واقعا روانی شدم دیگه نمیدونم با این درد چه کنم من حتی عملم کردم خوب نشدم

خوب که چی بگم  بیرون زدگی هنوزهست ولی یبوست وحشتناک دیگه نشدم که دارومصرف کنم حدود سه ساله

خب همین که درد و سوزش از بین بره یعنی خوب شدین بیرون زدگی که کلا از بین نمیره نهایتا کوچیکتر میشه ولی همیشه هست 

خب همین که درد و سوزش از بین بره یعنی خوب شدین بیرون زدگی که کلا از بین نمیره نهایتا کوچیکتر میشه ول ...

شمااگه یبوستت درمان کنی دردوسوزشت ازبین میره باید ادامه بدی که ببوست نگیری 

ازمن هر ماه دارو میداد برایبوست گفت دوره ای بایدعوض شه روده عادت نکنه شمااگه رعایت کنی خوب شی دوبارخ یبوست بگیری دردت برمیگرده

شمااگه یبوستت درمان کنی دردوسوزشت ازبین میره باید ادامه بدی که ببوست نگیری  ازمن هر ماه دارو م ...

یبوست ندارم دیگه ولی خوب نمیشه البته واقعا قابل پیشبینی نیس یبوست متاسفانه من روده تحریک پذیرم دارم اگه ملین استفاده کنم روزی چند بار مجبورم برم دسشویی و این خیلی بدترم میکنه

2706