2737
2739
عنوان

عمل لازک برداشتن عینک

307 بازدید | 25 پست

سلام

من ۴ ماه عمل کردم

۳ ماه اول درسته تار بود ولی اذیت نمیشدم.

۱ ماه سر درد دارم سوزش چشم به گوشی زیاد نمیتونم نگاه کنم

دکتر گف عملت خوب بوده 

خشکی چشم داری

دارو هم میریرم خوب نمیشه.

چیکار کنم به نظرتون

یه جا تو نظرات خوندم عملش برای بعضیا مناسب نیست چون بیش از حد خشکی میاره یه عده ناراضی بودن ، قطره ی تیرلوز امتحان کردی؟

ماه به من یاد داد حتی در تاریکی هم زیبایی هست که حتی وقتی حس میکنم کامل نیستم بازهم کافی ام 🌙🌠
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
یه جا تو نظرات خوندم عملش برای بعضیا مناسب نیست چون بیش از حد خشکی میاره یه عده ناراضی بودن ، قطره ی ...

من گرون‌ترین مارک جهانم خریدم اثر نکرد.

ترلوز خیلی بده

قبلا هم تاپیک زده بودی؟

حداقل سه ماه طول میکشه تا دیدت خوب بشه. داروهایی ک میدن قطع بشه خوب میشه

فقط اشک مصنوعی ی وقتا لازمه

اگر دیدت کامله شاید حساسبت بیش از حد داری

دکترتو عوض کن ببین‌چی میگه

2740
نباید تار باشه  دکتر رو‌ عوض کن  معمولا تاری بعد عمل وجود نداره، تو عمل آب مروارید این م ...

نه تار بودن تا ۶ ماه طبیعیه.من‌با تاریش مشکل ندارم

سوزش داره جدیدا

به گوشی نمیتونم نگاه کنم زیاد ت

فقط لازک یا همه عملا؟

نظرات کلی بود به نوع خاصی اشاره نکردن اما خوندم فمتو لیزیک بهتره گرچه برای شماره های پایین انجامش میدن

ماه به من یاد داد حتی در تاریکی هم زیبایی هست که حتی وقتی حس میکنم کامل نیستم بازهم کافی ام 🌙🌠
قبلا هم تاپیک زده بودی؟ حداقل سه ماه طول میکشه تا دیدت خوب بشه. داروهایی ک میدن قطع بشه خوب میشه ف ...

دیدم خوبه.

سوزش چشم دارم

به گوشی نمیتونم زیاذ نگاه کنم

تمرکز نداره چشام انگار.

دکتر گف خشکی چشمه

سه شنبه باز میرم ببینم‌چی میگه

من گرون‌ترین مارک جهانم خریدم اثر نکرد. ترلوز خیلی بده

پس بهتره مال خودت ادامه بدی من چند مدل امتحان کردم مدام سردرد داشتم فقط تیرلوز بهم ساخت دختر عمه ام عمل کرده فقط آرتیپیک بهش میسازه

2706