2737
2739
عنوان

با شوهر چس ناله چکار میکنید

245 بازدید | 15 پست

خستم کرده خیلی نا امیده 

همش میگه خستم چقدر کار کنم چرا پول ندارن چرا فلانم چرا بهمانم

اینم بگم پولدار نیستیم اما وضعمون هم بد نیست خوب میگذرونیم 

هرچی بهش میگم دوتا بچه داریم یکم شاد باش گناه بچه ها چیه اه اصلا حالمو بهم میزنه

حالا من خودم شخصا با ی لیوان چایی و کیک موقع ک بارون میاد  تو بالکن چنان با بچه ها شادی میکنم بهشون شادی میدم ک حد نداره 

ولی شوهرم همش میگه چرا اینو ندارم چرا اونو ندارم واقعا دیگ دارم زده میشم ازش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

منم از بس ناز میکنه خسته شدم ، همش میگه اینجام درد میکنه اونجام درد میکنه ابن حرکاتاش هم جلو منه 

منم اصلا حوصله ی اینو ندارم مدام نازشو بکشم ، جامون انگار برعکس شده انگار کمبود توجه و محبت داره 

اخه یه بار دوبار سه بار نه همش

یه صلوات برای تو دلیم میفرستی 🙏

شوهر منم اینجوریه تازه وضع مالیش عالیه ولی اصلا چشمش نمیبینه  دایم ناشکری میکنه هرچی بهش میگم باز ناله میزنه میگه کمه  

به شدت کمال گراست 

به امید روزهای بهتر 🕊️🕊️🕊️ 
2740

افرین به شما

چقدر خوبه دل خوشی😍

من یک آدم معمولی هستم. یک همسر و یک مادر از یک خانواده معمولی، با یک فرزند معمولی که شما مردم اطرافم به او فرزند خوانده می‌گویید. مادری که هرکاری کرد تا فرزندی داشته باشد اما در مسیر ای وی اف جا زد و ادامه نداد و تصمیم گرفت که مادرانه هایش برای فرزندی باشد که مانند خود او در این دنیا چیزی کم دارد. مادری برای کودکی که جای خالی فرزند نداشته اش را برایش پر کند. دوستت دارم همه چیز من. بمان برایم❤️
حق بده خب شما زیادی سرخوشی والا تواین وضعیت کی دیگه دل و دماغ داره😔

اصلا هم اینطور نیست

طبیعی و درستش همینه

چه ربطی به وضعیت داره

این همه آدم شاد و خندان تو پارک و رستوران و خیابون چیه پس 

بستگی به نوع نگاه و سبک زندگی آدم داره

اصلا هم اینطور نیست طبیعی و درستش همینه چه ربطی به وضعیت داره این همه آدم شاد و خندان تو پارک و ر ...

اره دقیقا 

مثلا من آدمی هسنم ک یهو موقع شام ک هیچی نداریم با وسایل های داخل خونه مثل نون و پنیر هندونه و اینجور چیزا بساط پارک میچینم یهویی

اما شوهرم میگه نه مثلا همیشه باید کباب باشه اگر نباشه نریم

نمیدونم تونستم منظورمو برسونم یا ن

2706