2733
2734
عنوان

کیا ivf کردن ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 11562 بازدید | 66 پست
مرسی عزیزم چرا باید ال دی بخورم ؟ 

منم الان دارم ال دی میخورم چند دونه مونده فقط ۱۲ روزه سینافکت میزنم

یعنی یه روز منم مامان میشم؟؟😞😩 نی نی برگرد پیشم بازم بیا تو دلم 😞😞فکر میکردم تموم شده سختیام 😤😤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

از وقتی امپول شروع شده تهوع و نصف شب گلاب به روتون ا س ت ف ر ا غ دارم

یعنی یه روز منم مامان میشم؟؟😞😩 نی نی برگرد پیشم بازم بیا تو دلم 😞😞فکر میکردم تموم شده سختیام 😤😤
منم الان دارم ال دی میخورم چند دونه مونده فقط ۱۲ روزه سینافکت میزنم

پس حتما باید خورده بشه .. امپول ها رو ک میزنید اذیت نمیشد ؟ کلا چند ماه طول میکشه تا انتقال انجام بشه ؟ از شروع منظورمه 

خدایا شکرت ..
پس حتما باید خورده بشه .. امپول ها رو ک میزنید اذیت نمیشد ؟ کلا چند ماه طول میکشه تا انتقال انجام بش ...

امپولارو راس ساعت ۸ صبح میزنم هر روز این هفته پریود میشم روز دو میرم داروها و امپولای دیگه بگیرم وسط پریود بعدی تخمک کشی

2740
من کل بازوهام کبوده  دیگه آخریاش به زور تزریق میکردم فقط سردرد داشتم

الان چه مرحله ای هستین کجا انجام دادین

منم ۶ ساله منتظرم جسارتا مشکلتون چیه

شوهرم ضعیف بودن الان عمل کرده دکتر ازشون راضیه ولی این ماه متوجه شدم ک سپتوم دارم و دکتر گفته ماه دیگه باید عمل کنی 

خدایا شکرت ..
2706