2737
2739
عنوان

بیایید برای دخترم اسم انتخاب کنیم

370 بازدید | 20 پست

بین این دو اسم کدوم قشنگتره

نظرسنجی

فقط 18 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

اسم‌های سختی هستن من هیچکدوم نشنیدم تاحالا

فقط نیلارز شنیده بودم که با احترام به نظرم قشنگتر از دلارز هست

دلم گرفته از این روزها ،دلم تنگ است ،میان ما و رسیدن هزار فرسنگ است.....
اسم‌های سختی هستن من هیچکدوم نشنیدم تاحالا فقط نیلارز شنیده بودم که با احترام به نظرم قشنگتر از دلا ...

نیلا داریم

فقط 18 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740

نیکا

فقط 29 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی تو راهه😍  لطفا اگر نظری از من خوندی حتما و حتما عقل خودت را اولویت بذار. من فقط بخش کمی از ماجرا را شنیدم و تو بخش زیادی از آن را دیدی.                                                                         از صمیم قلبت از خدا بخواه اون همه چیز را با جزئیات میدونه همه چییییز پس بهترین یاری دهنده خودشه.                           کاربر قدیمی از ۹۴.   تعلیق شده🤷‍♀️ حالا چرا؟؟  کسی پاسخگو نیست.

اسمای سخت و غریبی انتخاب کردید

من نتونستم ارتباط بگیرم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی تو راهه😍  لطفا اگر نظری از من خوندی حتما و حتما عقل خودت را اولویت بذار. من فقط بخش کمی از ماجرا را شنیدم و تو بخش زیادی از آن را دیدی.                                                                         از صمیم قلبت از خدا بخواه اون همه چیز را با جزئیات میدونه همه چییییز پس بهترین یاری دهنده خودشه.                           کاربر قدیمی از ۹۴.   تعلیق شده🤷‍♀️ حالا چرا؟؟  کسی پاسخگو نیست.
نیلا داریم

به نظرم اسم‌های قشنگتری هم هست که هم خوش آوا باشن،هم راحت تلفظ بشن و هم درآینده بشه پسوند و پیشوند خانم کنارش گذاشت

در هرصورت امیدوارم نامدار باشه  

دلم گرفته از این روزها ،دلم تنگ است ،میان ما و رسیدن هزار فرسنگ است.....

جفتش ماه هستن

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
همه میگن خیلی قدیمیه آرنیکا تو لیستم بود

آرنیکا نه نیکا،  آرنیکا قدیمیه

بنظرم اسم زیبا و خوش معنی هیچوقت قدیمی نمیشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706