2737
2739

یه جایی کار میکنم خانم صندوقدار پنج ساله اونجاست و مطلقه ست و یه دختر ده ساله هم داره ...هر وقت و ساعت دلش بخواد میاد سرکار هر وقت بخواد میره همیشه مرخصی های زیاد داره هر روز یه تیپ میزنه مدام هم با کارفرما در حال پچ پچ و خنده های ریزه !!!...کار فرما هم زن و بچه داره اما از صبح میاد رستوران تا یازده شب و هیچوقت نمیره خونه ...بعضی وقتا با حسابداره یهو جیم میزنن !!...به نظرتون با هم ان؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم

ولی جاتون بودم جسارتا فقط کارای خودم را متمرکز می شدم و وارد کنجکاوی این مدلی نمیشدم 

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
2742

به شما ربطی داره؟

مثلا گیریم ک اره میخوای چ کنی

دلم نینی داره...🥹بعد از دوسال انتظار ۱۳ فروردین بیبیم مثبت شد از خوشحالی فقط گریه میکردمو حتی نمیتونستم نفس بکشم انشالله قسمت دل همه منتظرا🥺😍👉این امضایی بود ک چند هفته پیش زدم الانکه توهفته ۶بهم گفتن بارداریم پوچه بایدقبل سقط یه سونو ۸ هفته هم باشه بدتراین حسارو دارم و التماس دعا ازشما عزیزانم کاش معجزه بشه🙏💔😓😓
2740

باهم هستن خودتو قاطی نکن 

همونه که به توام گفته دوستت دارم ؟

ایشون هولی پیش نیست 

جنگل سوخته را وعده باران ندهید....                                            🤦با وعده های دروغین فریبمان ندهید و امیدوارمان نکنید 🤦خسته ایم خسته 🥱😤
2706