2737
2734
عنوان

شمام شوهرتون حسوده؟

293 بازدید | 23 پست

من قیافم بد نیست،  یکم ب خودم میرسم خیلی خوشگتر میشم

حالا شوهرم بجا اینکه مصه شوهر مردم بگه ب خودت برس تا قشنگ بشی، یجورایی حسودی میکنه و دوس ندازه من خاب ظاهر بشم

احساس میکنم دوس داره از نطر ظاهری ازش کمتر باشم وب خودم نرسم

مصن دیروز ی ست لباس خونگی گرفتم خیلی نازه، ی مغازه اف زده بود خیلیم ارزون خریدم، خیلیم بهم میاد، نشون شوهرم دادم بجا اینکه ذوق کنه بگه اره بهت میاد یا فلان، فقط. ی سری تکون داد😏

یا من خیلی لاغر بودم، تو ۱ماه چیزی حدود ۶ ۷ کیلو اضافه کردم تپل شدم، بجا اینکه تعریف کنه هیچی نمیگه، اصن نشنیدم بگه تپل شدی، نهایتا ام تیکه میندازه میگه شکمت گنده شده! 

علتش چیه بنظرتون؟

جوری شده هر لباسی ک اون میگه قشنگه نمیپوشمش چون میدونم قطعا  بهم نمیاد ک اینطور گفته،  اگر میومد نمیگفت

نه والا اینطوری نیستن، ذوقم می‌کنن

مشکلشون چیه همسرتون؟

میشه یه صلوات بفرستین برای حاجتی که دو ساله منتظرشم💛 هر سوالی راجع به متافیزیک داشتید میتونید ازم بپرسید🙏 عاشق اینم که تجربه‌هام رو در اختیار دیگران بذارم

با شوهرت مگه دشمنی 

شوهر منم تو لباس سلیقه نداره 

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

این موردو نمیدونم فکرکنم یه حسودی کوچیکی داره

من وقتی به خودم برسم اقا هم میگه نمیشه که خانوم به خودش برسه من نرسم!! 

بعد دراقدامی عجیب میره کرم مرطوب کننده ورمیداره میزنه به دستو صورتش😅

از رسیدن همینو بلده فکرکنم🤦🏻

خدایی که دغدغه ی از دست دادنت را ندارم؛ دوســـــــتت دارم💚
با شوهرت مگه دشمنی  شوهر منم تو لباس سلیقه نداره

اخه ربطی ب سلیقه نداره. اتفاقا شوهر من سلیقه داره، ولی چیزایی ک بهم میاد هیچی نمیگه

مصن یبار میخاستم بریم عروسی، بعد چنتا لباسمو پوشیدم اونم گیر داد ک فلان لباس بهت میاد. اینقد گفت خر شدم پوشیدمش 

بعد عروسی ک تو فیلم و عکس لباسو دیدم، دیدم واقعا بهم نیومده. ینی تنها لباس زشتی بود ک داشتن. تو بقیه زنا شبیه گداها شده بودم باهاش. واسه عروسی بعدی با سلیقه خودم ی لباس پوشیدم، ) همونی ک شوهرم گف بده)همه میگفتن چقد خوشگله، چرا تو عروسی قبلی نپوشیدیش؟ فک کردیم لباس نداری!!!!!

اگه واسه بیرون دوست نداره زیاد خوشگل ظاهر شی،که طبیعیه .خوب غیرت داره.و خوبه.

اما اگه واسه خونه و جلوی خودش دوست نداره ظاهر بشی شاید دلیل دیگه ای داره

سلام عزیزان .یک حسینیه در مشهد گروهی رو تشکیل دادن برای ازدواج افراد مجرد.و معرفی موارد ازدواج به همدیگه. اگه هر فرد مجردی رو میشناسید که قصد ازدواج داره،چه آقا و چه خانم.و در هر سن و سالی،میتونید به آیدی زیر در ایتا و سروش پیام بدید ،تا فرم های ثبت نام رو در اختیارشون قرار بدهند.😊@andishehayniko
2706