2737
2739

انقدخسته که نمیدونم چطوروازکجاشروع کنم بگم درازکشیدم میگم خدایافرداچیکارقراره سرزندگیم بیاد

("سخت گذشت تافهمیدم هیچ چیزازهیچکس بعیدنیست")فقط به عشق دخترم ومامانم زندگی میکنم
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
اززندگیم ودلم واسه دخترم میسوزه

عزیزم نیچه ی جمله دارع ک میگ کسی ک چرایی زندگیو درک کرده باشه با هر چگونگی ای میسازه زندگی اساسش سختیه و ناراحت بوذن ما باید خودمون برای خودمون شادی و خوشحالی خلق کنیم باور کن همه مون همینیم پر از حس خستگی و دلتنگی و غم و اضطراب ولی باید بتونی مدیریت کنی اونجاست ک یکم میتونی حالت و بهتر کنید

طی شدایام برومندی ما در سختی/همچو آن دانه ک در زیر قدم سبز شود

بلند شو از جا ، مادر باید قدرتمند باشه ، پاشو برای بچه ت نقاب شادابی بزن و زندگیتو نجات بده ، زنان بزرگ که بچه های خفن به عرصه رسوندن خیلی سختی کشیدن

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2740
عزیزم نیچه ی جمله دارع ک میگ کسی ک چرایی زندگیو درک کرده باشه با هر چگونگی ای میسازه زندگی اساسش سخت ...

اگه زندگیموبگم موهای تنت سیخ سیخ میشه 

زندگی من دیگه جایی واسه ساختن نداره 

یه مردچقدرمیتونه وقیح باشه منوبه جنون میرسونه وخودش هرهرمیخنده واسه هرلحظه مردنام پس خداچرانمیبینه حال خرابمو

("سخت گذشت تافهمیدم هیچ چیزازهیچکس بعیدنیست")فقط به عشق دخترم ومامانم زندگی میکنم
بلند شو از جا ، مادر باید قدرتمند باشه ، پاشو برای بچه ت نقاب شادابی بزن و زندگیتو نجات بده ، زنان ب ...

نمیتونم واسه بچم مادخوبی باشم امروزمنونگاه میکردمنوکه خشم دنیاتوتنم بوددادمیزدمواونم گریه میکردای خداکاش من بمیرم بچم تازه ۱۰ماهشه وازدعوامیترسه

اگه زندگیموبگم موهای تنت سیخ سیخ میشه  زندگی من دیگه جایی واسه ساختن نداره  یه مردچقدرمی ...

شوهرته؟ اذیتت میکنه؟ من درجریانس نیستم ولی اگ ب روحت فشار میاره حتما برو پیس روانشناس راهنمایتت کنه و در ضمن هیچوقت جلوی همچین ادمی گریه و زاری نکن ک لذت ببرع

عزیزم ....🥺🥺

واقعادیگه موندم

کاش میتونستم بچموبردارموفقط فرارکنم

نمیتونم واسه بچم مادخوبی باشم امروزمنونگاه میکردمنوکه خشم دنیاتوتنم بوددادمیزدمواونم گریه میکردای خد ...

اصلاح مزاج کن ،مرتب دمنوش افتیمون بخور خیالت راحت بهتر میشی

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
نمیتونم واسه بچم مادخوبی باشم امروزمنونگاه میکردمنوکه خشم دنیاتوتنم بوددادمیزدمواونم گریه میکردای خد ...

عزیرم با همچین مردایی کاش بچه دار نشید اصلا😐🖤بخدا اون کناهی نداره شما ک دیدی همچین ادمیه چرا ی اذم بیگناهم بدبهت کردی

اگه زندگیموبگم موهای تنت سیخ سیخ میشه  زندگی من دیگه جایی واسه ساختن نداره  یه مردچقدرمی ...

نذار عجزتو ببینه گنده تر میشه ، همسرداری کن تا بشی رییس خونه

لوس بازی فایده نداره باید مهارت و مدیریت داشته باشی

زندگی علی بختگی نمیشه

اقتدار دهی ، احترام ، پرهیز از لوس بازی و شوخی بی جا ، گیر ندادن ، بدرقه و استقبال , نشاط و شادابی و پرهیز از غر غر و مادرت و خواهرت گفتن ، ادای ضعف در نیوردن و پرهیز سلیطه گری و جیغ جیغ

2706