2737
2734

من شدیدا احتیاج دارم با یکی مثل خودم درد دل کنم 

شوهر من سه ماه بعد عقد گفت نمیخوامت هیکلت فلانه حالا من قد بلند و خوب 

خلاصه سه سال تلاش کردم درستش کنم فهمیدم از همون اوایل با زن دوست بوده اونم نه یکی حتی شوهردار سن بالا 😭😭😭😭

الان جداشدم ولی قلبم آتیشه آخه چرا ؟؟؟ مگ مرض داشتی آخه اومدی زن گرفتی 

فامیل نزدیکمه همش میترسم تو فامیل بفهمن بعد فکر کنن من مشکل داشتم خدایا دارم دیوونه میشم این چه بلایی بود؟؟؟ 

جالبه عاشقش بودم و چه شبایی با کابوس نبودنش خوابیدم الانم کابوسم اینه که بره یکی رو خوشبخت کنه 

کسی هست ؟؟؟

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2740

منظورت اینه یکیو بدبخت کنه 

عزیزم خوشحال باش آزاد شدی بره گمشه  با اون میموندی فقط عمرت هدر میرفت الکی هم رو خودت عیب نزار چقد ساده ای اینای این مدلی خودشون هرزه ان حتی اگه زن شون سیریندی پیتی ام باشه

گور بابای آبرو

بس کنین این کلمه مزخرف و ب زبون اوردن

داری خودتو عذاب میدی که یه مشت ادمی ک دست چپ و راستشونو تشخیص نمیدن راجبت چی میگن؟

گور باباش که رفت

یکم ک بگذره کمرنگ میشه واست و دوباره ازدواج میکنی

انقدر خودتو عذاب نده بخاطر ی امل

شاید زندگی همین باشد،من صاحب آرزویی باشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگری ست..ذره ای بهر نبردیم از عالم ،نکند،مافقط بهر تماشای جهان آمده ایم ..این جمله رو همیشه از من یادگار داشته باش که برای تک تک کارایی که بقیه واست میکنن قراره تو سری بخوری🤝مراااااااا به هیچ بدادی و من هنوز بر آنم که از وجود تو مویی به عالمی نفروشم..نکنه باور کنی دوست دارماشونو که تهش تلخیه نخواه که باور کنی....ماهردو شاخه ی یک درخت بودیم ...چه میشد اگر باد از دو سو می وزید؟!
قبول داری پست و نامرد بود؟؟؟😭😭😭😭

صد در صد 

خوشم اومد از شهامتت 

چون خیلی خانوما درین شرایطن ولی شهامتشو ندارن جدا شن 

بیشتر به خاطر وابستگی و نداشتن استقلال مالی و نداشتن حمایت خانواده هاشون 

ولی یه نصیحت کنم که زود ازدواج نکن  دوباره 

خیلی دقت کن تو انتخابت اگر خواستی ازدواج کنی 

که از چاله نیوفتی تو چاه

پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@

اون هول بوده تو چرا آبروت بره😐😐

فقط 19 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بزودی به لطف خدا اینجا تیکر نصب میشه😍               دیدین شد😍😍به لطف خدا منم به خواستم رسیدم❤️🤲🏻خدایا شکرررررت.                                             شد،شد...نشد نشد نداریم باید بِشُدونیمش 😆      باید کسایی که بهت آسیب میزنن و حال دلتو بد میکنن از زندگیت حذف کنی،تو میتونی فقط کافیه که بخوای  🖤    کاربریم با همین اسم ترکید😐عضویت (۱۴۰۰٫۹٫۲) خدا جونم من همه چیو به خودت سپردم تو که برای من بد نمیخوای❤️‍🩹
2706