2733
2734
عنوان

زندگیم خراب میشه سر گذشته ..

422 بازدید | 42 پست

من یه پیام تو گوشی شوهرم دیدم 

برای پنج سال پیش هستش 

که به دوستش می‌گفته یکی رو حامله کردم 

بعد الان میگه یه شوخی بوده و رابطه ای نداشتم 

زندگیمون داره خراب میشه سر این مسیله 

چون همیشه بهم می‌گفت من پاکم و 

دستم به کسی نخورده 

همش گریه می‌کنه قسم میخوره 

به پام میفته ، میگه داری تهمت میزنی 

به نظرتون من اشتباه میکنم 

چند درصد احتمال داره راست بگه 

همین که برگی از درخت نمیفته دلم بهت گرمه خدا ❤️❤️نینی سایتی ها رو دوست دارم ❤️ اگه نظر منفی بزاری جوابتو نمیدم متاسفم ولی با انرژی بد همراه نمیشم 🌸🌸
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
به گذشته فکر نکن  اگه الان کاری نمیکنه سعی کن ببخشیش

نمیتونم 

همین که برگی از درخت نمیفته دلم بهت گرمه خدا ❤️❤️نینی سایتی ها رو دوست دارم ❤️ اگه نظر منفی بزاری جوابتو نمیدم متاسفم ولی با انرژی بد همراه نمیشم 🌸🌸
وای خدایا منم نمیتونم گذشته پسر رو نادیده بگیرم

روانیم کرده فکرش 

2740
دیگه مال قبله همش نزن بدتره

برام خیلی مهم بوده و هست 

بنظر من دیگه واقعا پیگیری نداره اگه تو این مدت ادم درستی بوده  نمیخواد دیگه پنج سال پیش رو ب ...

خب می‌خوام بدونم حقیقت رو میگه یا نه 

من ک اگ هم۰ین پیامی ببینم بااینک بخاطر بچم مجبوری تحملش میکنم ولی دیگ مث ی ادم عادی باهاش برخورد میکنم تااخر عمر

خیلییی دلم میخاد مامان بشم😔میشه برای مامان شدنم یه صلوات بفرستی❤بالاخره منم مامان شدم بی بی چکم ۱۸ اردیبهشت مثبت شد😍😍😍
روانیم کرده فکرش 

میفهممت کامل

منم از همین میترسم و ازدواج نمیکنم . نمیخوام اه و نفرین دخترای مردم پشت زندگیم و بچه ایندم باشه چون پدرشون تو گذشته ش با دل و احساسات اونا بازی کرده و رابطه داشته باهاشون 

کشتم شپش شپش کش شش پا را
چرا خودتو اذیت میکنی  گذشته رو شخم نزن ولش کن

می‌خوام حقیقت رو بشنوم 

2706