2737
2734

ببینید من ازدپاج دوم هستش ازدپاج اولم کلا ۱۸ سالم بود بچه بودم خیلی مقصر بودم کارای خونه غذا پختن اینارو بلد نبودم بعد چند ماهم جدا شدم الان ۲۵ سالم با این شوهر الانم ۱ سال دوست بودم خودش خیلی ادم خوبی نشون میداد اون ۳۸ سالش ،ولی از وقتی اومدیم زیر یه سقف خیانت دروغ دست بزن همه چیش شرپع سد من جای برای برگشت ندارم حتی اون روز پدر مادرم متوجه شدن دعوامون شده مامانم سریع کفت اینجا نیا ما دیگه حوصله طلاق این داستانارو نداریم ،بابا ام بفهمه سکنه میکنه منم تصمیم گرفتم بیخیال شوهرم بشه تا اینکه،نشسته بودیم من یهو رفتم تو اینستاش دیدم تو اکسپلورش پر ار دخترای لخت مار کشید به کتک زدن من فحش های ناموسی دادن منم گفتم یا پاکش کن یا طلاق اونم کفت طلاق بیشتر موقع ها مست میاد خونه اون وقت من حتی میخوام یه ژل به صورتم بزنم نمیذاره چیکار باید بکنم میگم اصلا برای طلاق نه شرایشطو دارم مه هیچی 😓😓

چی بگم والله. از چاله افتادی تو چاه. خودت درآمد داری؟ مهریه اینا گرفتی از قبلی؟ ازین چی؟

بزن باران به نام هرچه خوبیست /به زیر آوار گاه پایکوبیست /مزارع تشنه جویباران پر از سنگ /بزن باران که وقت لای روبیست /
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

کاش توی ازدواح دومت بیشتر دقت میکردی

من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت... نمیدانم چرا هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  .
2728

حس میکنم سخت ترین بخشش مست بودنشه :) چقد درکت کردم... نمیدونم والا بی تجربه تر از این حرفام😄

این افراد لطفاریپلای نکنندعزیزان معتقد به افراط در دین و خشک و مذهبی /تویی ک نمیزاری بچت بره بیرون چون جامعه خرابه/ افراد فاقد بلوغ فکری و ذهنی/bts fans                                    نظرت با من متفاوته؟ریپ نکن عزیزم من خودم میتونم تصمیم بگیرم عزیزم هیچ وقت با نظر یک کاربر از راه خودم بر نگشتم پس؟نظر متفاوتتون رو بزارید کنار چای میل کنید (مودبانه ترین حالت🥰) این کاربر هیچ گونه علاقه ای به حرف زدن با شما نداره  بچه ها نخندینا ....🖤                                 بیستون که هیچ دماوندم گر سد بشو ؟ هدفم قسمت من بوده و باید بشود ما همچنان هستیم بر آن عهد که با خود بستیم🌱❤
2740
این زنای لختی برای همه میافته 

برا من حتی یه بار هم نیومده. برا شوهرم بود اوایل همش نات فیوریت زدم برا اونم خیلی کم میاد دیگه

بزن باران به نام هرچه خوبیست /به زیر آوار گاه پایکوبیست /مزارع تشنه جویباران پر از سنگ /بزن باران که وقت لای روبیست /
چرا خودتو اذیت می‌کنی انقد نگا کنن جونشون بالا بیاد

اخه فقط اون نیست داره میگه هم مست میکنه هم دست بزن داره 

این افراد لطفاریپلای نکنندعزیزان معتقد به افراط در دین و خشک و مذهبی /تویی ک نمیزاری بچت بره بیرون چون جامعه خرابه/ افراد فاقد بلوغ فکری و ذهنی/bts fans                                    نظرت با من متفاوته؟ریپ نکن عزیزم من خودم میتونم تصمیم بگیرم عزیزم هیچ وقت با نظر یک کاربر از راه خودم بر نگشتم پس؟نظر متفاوتتون رو بزارید کنار چای میل کنید (مودبانه ترین حالت🥰) این کاربر هیچ گونه علاقه ای به حرف زدن با شما نداره  بچه ها نخندینا ....🖤                                 بیستون که هیچ دماوندم گر سد بشو ؟ هدفم قسمت من بوده و باید بشود ما همچنان هستیم بر آن عهد که با خود بستیم🌱❤

بزار اینقدر نگاه کنه که از ش.ق درد بمیره دستش که نمیرسه 😏🤗

باشکوه مثل قو ❤️🦢 موجودی که زمان مرگش رو میدونه و موقع مرگ از جمعیت جدا میشه و تنهایی میمیره :) در تمام عمرش فقط یک بار جفت انتخاب میکنه و تنها دو بار آواز میخونه یکی لحظه آشنایی با جفتش و یکی زمان مرگش 🖤           تایپ شخصیتم INFP آدم احساسی هستم نسبتا                    
2706