2733
2734
عنوان

من دیشب قسم خوردم که دیگه برام مردی ولی الان...

| مشاهده متن کامل بحث + 673 بازدید | 26 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عجب آفرین چه واکنشی حال کردم

والا اخه اون فوشی ک اون مرد داد ی خانواده رو زیر سوال میبره بعد جلو بقیه ک بگی نا خوداگاه ارج و قرب زن پایین میاد و حتی ی فکر بد نصبت بهش صورت میگیره

فقط 13 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸قانون مزرعه میگه:تو تصمیم میگیری چی بکاری، اما تو فصل برداشت تو موظفی اونچه که کاشتی رو برداشت کنی🤫
2731
2740

کاری که باید بکنی معلومه

بی محلی  بی اعتنایی و یه تلافی جانانه در حضور  همون جمع

کاری که اکثر خانما می کنن با دوتا سرفه دلشون نرم میشه کلا یادشون می‌ره چه حرف زشتی شنیدن

و خدا برای من کافیست.....

من هر موقع زیاد سرویس بدم  و مهربونی کنم به شوهرم همینجوری پاچه می گیره، متاسفانه.

یه چیزی رو استاد دانشگاهمون که خانوم بود سر کلاس به ما گفت هنوز تو گوشمه: زن مظهر نازه ، مرد مظهر نیاز.

مردها دوست دارن تلاش کنن و چیزی رو به دست بیارن اینو خودم تو زندگی البته به قیمت سنگینی بهش رسیدم.

با چه دلیلی حق داره همچین حرف زشت و توهین آمیزی بزنه؟؟؟؟

هیچ دلیلی. ولی به مشکلی بوده

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست