2737
2734
عنوان

زایمان بزرگترین کابوس زندگیم

166 بازدید | 9 پست

من دو مرتبه تجربه زایمان طبیعی داشتم .یکی تو بیست هفته ک مجبور به سقط شدم امپول فشار زدن وطبیعی بدنیا اومد بعدم بخاطر جفت کورتاژ شدم ( بخاطر ناهنجاری سقط اجباری شد)

خیییییییییییییییییلی تجربه مرگ اوری بود اونم با یه شوهر بی درک و بیشعور 

یادمه شب قبل ک برم بستری شم انقدر حالم بد بود زجه و ناله نمیکردما همینطوری داشتم مثلا فیلم نگاه میکردم اما درونم غوغا بود یهو دیدم شدیدا خون دماغ شدم انگار ک شیر اب بازی کنی ( اولین و اخرین خون دماغ زندگیم بود)

فرداشم انگار ک دارن منو میبرن سلاخی خیلی حال عجیبی بود،پسر بود اسمشم انتخاب کرده بودم شاهین،

بعد کورتاژ ک به هوش اومدم تو بخش دستم میذاشتم رو شکمم و زاااااااار میزدم ،اون بچه تمام زندگیم بود ک یهو رفت.

یادمه با مادرم رابطه خوبی نداشتم و اون لحظه تو منگی و دیوانگی سرش داد میزدم تو منو نفرین کردی ک روزگارم سیاه بشه( واقعا اینکارو کرده بود)

بار دوم ک زایمان کردم خیلی دردش شدید و وحشتناک بود .لامصب چ دردی داره انگار دارن بند بندت رو از هم جدا میکنن نه میتونی بشینی نه راه بری نه دراز بکشی،انگار خنجر تو‌کمر ادم فرو میکنن

،،،بعد هفت ساعت درد متوالی زایمان کردم.

حالا ک چند سال گذشته کافیه کوچکترین استرسی تو زندگیم باشه ،اون شب تاااا صبح ک بیدار میشم من تو زایشگاهم 😐😐😐یعنی فقط خواب زاییدن میبینم .

لعنت به این زندگی

...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

تجربه تلخ سقط...

چیزی که تحمیل کردن به شما

جنین دارای ناهنجاری شدید، خودبخود سقط میشه، اگر تا پایان هفته ۴۰ بمونه و دنیا بیاد، بهزیستی مسئول قانونی نگهداریشه. خطر سقط به شدت بالاست و میتونست دور از جون باعث مرگ شما بشه

سقط خودبخود یعنی روند طبیعی و سلامتی رو به خطر نمیندازه.

سقط اجبلری فقط زمانی وجود داره که جان شما به خاطر بارداری در خطر باشه

کاربر قدیمی ام...یعنی خیییلی قدیمیا  اون موقع که اغلب کاربرا نمیدونستن نی نی سایت چی چی هس.

میفهممت. منم یه اتفاق تلخی توی زندگیم افتاده. بعد این همه سال هر بار که حالم خوب نیست خواب میبینم توی همون وضعیت ام

فقط 16 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانِ مانی ❤️ و فندق‌ کوچولو♥️
2740
تجربه تلخ سقط... چیزی که تحمیل کردن به شما جنین دارای ناهنجاری شدید، خودبخود سقط میشه، اگر تا پایا ...

تو گزارش پزشک قانونی همین مورد نوشته بودن ک برای مادر خطرناکه ادامه بارداری

...
تو گزارش پزشک قانونی همین مورد نوشته بودن ک برای مادر خطرناکه ادامه بارداری

آها...

خب پس برای زایمان بعدی، پیش یه متخصص به درد بخور برو شاید شما مجبوری سزارین بشی 

کاربر قدیمی ام...یعنی خیییلی قدیمیا  اون موقع که اغلب کاربرا نمیدونستن نی نی سایت چی چی هس.