2737
2739

یه جا کار میکنیم. بعد مراجعا که میان اگر مثلا من و یه اقای همکارم بیکار باشیم پذیرش میفرستتش سمت آقایون همکار، بعد من نمیگم کارم خوبه ها ولی با وجدان تر از اونها کار میکنم، بارها عکس پایان کارشون رو دیدم خطاها و اشتباهات واضح داشته و خود پذیرشم میدونه اینه ولی توجیهش اینه که آقایون خرج زندگی باید بدن، بعد درامدهاشون بالاست اصلا این شکلی نیست که لنگ بمونن و اقایونمون به جز یکیشون بقیه مجردن.

من شوهرم دانشجوهه درامدمون نمیگم پایینه یا نیازمندیم ولی خب خرج زندگیمون بالاتره بعد پذیرش اینکارو میکنه. امروز انقدر اعصابم خورد شد، نمیتونمم چیزی بگم شانم میاد پایین

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اره خصوصیه. بله تقریبا حالت پورسانتی داره

کاش بتونی رابطتو ب اونایی که میتونن کاری برات انجام بدن مثل همین پذیرشی که گفتی بهتر کنی مثلا تو مناسبتی چیزی شیرینی ببری یا مسافرت رفتی سوغاتی اینا ببری 

فک کنم اکثر اینایی که شاغلن هوای بالادستی هارو دارن بخاطر منفعت خودشون

2731

سلام 

خوب میتونید بابت این موضوع به مدیریت اعتراض کنین 

نمیشه که فقط یه دندون پزشک بیمارش بیشتر باشه اون یکی خالی

حالا اگه بیمار اون دندون پزشک رو بخواد یه چیزی

ولی این مدلی اجهاف میشه در حق شما

به نظرم به مدیریت بگید این کار دور از عدالت سازمانی محسوب میشه

از طرفی اگه شما تایم پرمیکردید میگفتید مهم نیست ولی شما دارید پرکیسی کار میکنید واین علنا یعنی بیکاری

سلام  خوب میتونید بابت این موضوع به مدیریت اعتراض کنین  نمیشه که فقط یه دندون پزشک بیمار ...

اینکارو کردم، یه زمانی به دستیارم گفتم که من به ازای هرچقدر مریضی که ببینم یه درصدی از درامدم رو میدم به تو این باعث میشد دستیارم تو پذیرش وایسته برام مریض بیاره، بعد مدیریت بهم تذکر داد که درصد نباید بدی و ... . 

بعد لین اقای دکتر ۶ ساله اینجاست و پذیرش خیلی باهاش دوسته برای همین هواشو خیلی دارن

اینکارو کردم، یه زمانی به دستیارم گفتم که من به ازای هرچقدر مریضی که ببینم یه درصدی از درامدم رو مید ...

من جای شما بودم میگفت وقتی عدالت سازمانی برقرار نیست جبر باعث میشه من این کارو کنم

شما چاره اندیشی کنین چشم بنده مطابق با ضوابط کلینیک رفتار میکنم

بهشون بگید شما ادمیت کردن پذیرش رو ببینید اونوقت به من راهکار بدید

از طرفی بگید من دقیقا دارم مث دندون پزشکای دیگتون اینجا تایم میگذرونم درست نیست بخاطر عملکرد ضعیف و نادرست پذیرشتون وقت من اینجا سوخت بشه

عملا من اینجا درامدم بخاطر این بی عدالتی پایین میاد

2740

از طرفی چرا ما فکر میکنیم اگه مطالبه گر باشیم شأنمون پایین میاد؟هرکسی بابت هر حرفه و تخصصی که داره بهایی داده حالا چه مالی چه تایمی

اگه اینطور باشه شما همون تایم رو منزل بگذرونید که مفیدتر واقع میشید

پس نگید شأن 

متاسفانه ما در جامعه ای زندگی میکنیم که اعتراض رو بد میدونیم نمیدونیم که بسیاری از اعتراضات و نقدها تاثیر ارزنده ای در رشد و پیشرفت دارند

هیچ وقت برای مطالبه گری و احقاق حق دچار شرمندگی نیابتی نشید

من فکر می کنم خود مریض ها بیشتر مردها را برای درمان انتخاب میکننند...حتی زن ها هم دکتر مرد انتخاب می کننند...البته دیدم بعضی مردها هم مخصوصا دکتر زن انتخاب می کنند ولی چه زن و چه زن اکثرا به کار مردها بیشتر اعتماد دارن

از طرفی چرا ما فکر میکنیم اگه مطالبه گر باشیم شأنمون پایین میاد؟هرکسی بابت هر حرفه و تخصصی که داره ب ...

دقیقا حق با شماست. ممنونم از حرفهاتون خیلی بهم دلگرمی داد حتما اعتراض میکنم

من فکر می کنم خود مریض ها بیشتر مردها را برای درمان انتخاب میکننند...حتی زن ها هم دکتر مرد انتخاب می ...

اینهم هست ولی پذیرش ما مستقیم پیش مردها میفرسته اصلا نمیگه زن هم داریم اینجا