2733
2734
عنوان

تعیین جنسیت

490 بازدید | 96 پست

دکترم به من گفت ۱۸ هفته برو برا تعیین جنسیت 

اما دکتر سونوگرافیم بهم گفتم ۱۵ هفته جنسیت بچت مشخصه ! چه کنم بنظرتون ؟ کی برم ؟ 

میخواد هرچی زودتر برم برا تعیین جنسیت عجله دارم 🫠

من 15هفته رفتم قطعی بود

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
_نـیست در دیـدهٔ مـا مـنـزلـتـی دنـیـا را ؛ مـا نـبـیـنـیم کـسـی را که نـبـیـند مـارا.. 💜_ قشنگم.. من و بابایی بی صبراته منتظر اومدنتیم..🧡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

و منی که مادر نشدم نمیدونم چرا این تاپیکا رو همش باز میکنم.

الهی سالم بغلت بیاد.

ما هم رم دعا کن

توبه کردم از زدن بی بی چک اما توبه میشکنم هر بار باامید.خدا خودت گفتی ناامید نشو.پس جواب بده🥲
2728
و منی که مادر نشدم نمیدونم چرا این تاپیکا رو همش باز میکنم. الهی سالم بغلت بیاد. ما هم رم دعا کن

منم بعد از ۳ سال انتظار خدا بهم این نعمتو لطف کرد واقعا با تمام وجودم درک میکنم انتظار مادر شدن چقدر سخته !

ان‌شالله به حق همه ی بچهای پاک و معصوم خدا بزودی دلت رو با یه نعمت زیبا و سالم شاد کنه💖

اگه تا الان نصیبت نشده قطعا خیریتی داشته و الا از خداوند خِیِّر جز  خیر بر نمی آد و نخواهد آمد ...

منم بعد از ۳ سال انتظار خدا بهم این نعمتو لطف کرد واقعا با تمام وجودم درک میکنم انتظار مادر شدن چقدر ...

❤️🌾

توبه کردم از زدن بی بی چک اما توبه میشکنم هر بار باامید.خدا خودت گفتی ناامید نشو.پس جواب بده🥲
و منی که مادر نشدم نمیدونم چرا این تاپیکا رو همش باز میکنم. الهی سالم بغلت بیاد. ما هم رم دعا کن

الهی به همین وقت و ساعت اذان خدا دلتو با یه نی نی روشن کنه الهی ک به حق علی اصغر امام حسین محرم امسال نی نی تو دلت باشه‌...برای منم دعا کن مادر بشم خیلی دلم شکسته

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۰.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰
الهی به همین وقت و ساعت اذان خدا دلتو با یه نی نی روشن کنه الهی ک به حق علی اصغر امام حسین محرم امسا ...

ان شاالله تا محرم امسال هر دومون باردار بشیم

2740
ان شاالله تا محرم امسال هر دومون باردار بشیم

الهی آمین دعام کن

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۰.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰
منم بعد از ۳ سال انتظار خدا بهم این نعمتو لطف کرد واقعا با تمام وجودم درک میکنم انتظار مادر شدن چقدر ...

اسی جان خداروشکر بابت هدیه خوب خدا... الهی خدا خودش حافظ و نگهدارش باشه

عزیزم میگی روند باردار شدنت چطور بود؟ دارو اینا

آز دادی؟مشکلی داری؟

ذخیره تخمدان دادم خوب بود

سونو واژینال هم ماه پیش دادم گفت اوکی مشکلی نداشتم آندومتریوزم ولی کیستم کوچیکه و یه تخمدانم هست دکتر گفت سالمی

ماه چهار اقدامم

روند درمانتون میگید شاید بدرد مام بخوره

ذخیره تخمدان دادم خوب بود سونو واژینال هم ماه پیش دادم گفت اوکی مشکلی نداشتم آندومتریوزم ولی کیستم ...

منم ذخیره ام خوبه.

تنبلی هم دارم خیلی ساله.

سونو واژینال ندادم میترسم ی چیز دیگم بهم اضافه بشه

منم ذخیره ام خوبه. تنبلی هم دارم خیلی ساله. سونو واژینال ندادم میترسم ی چیز دیگم بهم اضافه بشه

تنبلی چجوری مشخص میشه؟ من سونو دادم نگفت تنبلی داری

ذخیره هم ۲.۳ بود 

2706