2733
2734

این روز روزای سخت زندگیمه برای رهایی ازشون دعا میکنم

اما یک مسئله دیگه اینه

۲ سال پیش یک همکلاسی داشتم آقا بودبا شخصیت  و زیبا و موفق و به من (که اون موقع غرق مشکلات بودم و خلا عاطفی) توجه خاصی داشت دوست نبودیم اما انگار با نگاهش باهام حرف میزد

سوال میپرسید و رفتارای خاص و.....کلا حسم میگفت از من خوشش میاد

یه خوابایی هم قبل از اینکه ببیننش دیده بودم و به توهماتم دامن زد گفتم این دیگه فرشته نجاتمه

اما رفت از اون دانشگاه و دیگه هیچ وقت ندیدمش و هیچ پیامی زنگی دریافت نکردم(منتظر بودم پاپیش بزاره برای خواستگاری😂) ۲ سال گذشت.....

دوسش نداشتم ولی بعد چند ماه رفتارش نگاهش باعث شد ازش خوشم بیاد بهش فکر کنم و وابستگی فکری پیدا کنم در نهایت هم بی قراری 

هر دفعه که زندگیم سختتر میشه میاد به فکرم 

میگم شاید درست رفتار نکردم پشیمون شده و لگد زدم به بختم

بعضی وقتا میگم همش توهم بوده

بعضی وقتا میگم پس اون خوابا چی بود

بعضی وقتا میگم چه مورد خوبی بود کاش تورش میکردم

الان زندگی خوبی داشتم

لطفا افراد زیر ۲۲ سال در تاپیک های من کامنت نزارن و شرکت نکنن چون من به راهنمایی و مشاوره افراد باتجربه تر از خودم نیازم دارم 🙏 

همش فکر میکنم دست خودم نیس میدونم احمقانه و بی فایده هس میدونم تهش هیچی نیس ولی در هر صورت آزار میبینم

چله برداشتم تا فراموشش کنم به خدا گفتم دیگه از ذهنم بره

تموم شد چله ام ولی دعام مستجاب نشد اینم در کنار بقیه مشکلاتم آزارم میده

لطفا افراد زیر ۲۲ سال در تاپیک های من کامنت نزارن و شرکت نکنن چون من به راهنمایی و مشاوره افراد باتجربه تر از خودم نیازم دارم 🙏 

چون هیچ وقت وارد رابطه ای نشدم چون خلا عاطفی داشتم اینقدر الکی الکی از کسی خوشم اومد و فکرش شد مایه آزارم

کاش شرایطش خوب نبود خودم متقاعد میکردم فراموشش کنم

خیلی تلاش کردم همش به خودم میگفتم اون بد بود ولی ذهنم گول نمیخوره

دوست دارم یکی از اون بهتر بیاد تو زندگیم مطمئنم در این صورت فراموش میکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خب این که به یه مسئله تموم شده داری فکر می کنی  خوش خیالیه متأسفانه تو اون موقعیت از دست دادی د ...

خب همین فکرا ازارم میده

دوست ندارم دیگه رنج روحی ببینم

من کار خاصی نکردم فقط بهش چراغ سبز نشون ندادم

چون آدم زندگیت نبوده 

خودمم همچین تجربه ای داشتم مجرد بودم میگفتم اگ منو میگرف فلان می‌شد کاش یجور تورش میکردم اما. بعدش یچیزا میشنیدم ازش ک میکفتم خوب شد جور نشذ 

ب وقتش اون اصلیه میاد 

پسر عزیزم آراس جان چه خوب شد که به زندگی من و بابایی پا گذاشتی دار و ندار ماااادر🥰😘👈سنسیز دونیاما لعنت جانیمamir hossein، با افتخار تورکم😎درخواست دوستی قبول‌نمیکنم🌸
خب همین فکرا ازارم میده دوست ندارم دیگه رنج روحی ببینم من کار خاصی نکردم فقط بهش چراغ سبز نشون ندا ...

عزیزم بنظرم حتما حتما به یه مشاور خوب مراجعه کن حتما کمکت میکنه انگار روحت صدمه دیده و داری چنگ میندازی به کسی یا چیزی که ازحال بد دور بشی ولی خب این آدم وجود خارجی نداره اصلا شاید کسی تو زندگیش باشه تو که نمیدونی واقغا راهکاری نمیدونم بهت بگم ولی از یه کاربلد کمک بخواه 

کاربر سال 91هستم ولی به دلیل گم کردن نام کاربری و رمز عبور نتونستم دیگه وارد بشم 😔
2740
چون آدم زندگیت نبوده  خودمم همچین تجربه ای داشتم مجرد بودم میگفتم اگ منو میگرف فلان می‌شد کاش ...

اگه اصلیه نیاد چی نمیتونم از کسی دیگه خوشم بیاد

شما بهترش گیرتون اومد؟

چن سالته؟ کلی‌موقعیت جدید برات پیش میاد 

۲۲ نه اصلا موقعیت خوب نیس🥺

اگه اصلیه نیاد چی نمیتونم از کسی دیگه خوشم بیاد شما بهترش گیرتون اومد؟

الان بخدا اینطوری فک میکنی دیوونه 

بعد بهت ثابت میشع

ببین اصلیه یجوری تو دلت جا میشع ک خودتم میمونی! 

صد در صد بهتره خداروشکر فکرشم نمیکردم

پسر عزیزم آراس جان چه خوب شد که به زندگی من و بابایی پا گذاشتی دار و ندار ماااادر🥰😘👈سنسیز دونیاما لعنت جانیمamir hossein، با افتخار تورکم😎درخواست دوستی قبول‌نمیکنم🌸
عزیزم بنظرم حتما حتما به یه مشاور خوب مراجعه کن حتما کمکت میکنه انگار روحت صدمه دیده و داری چنگ میند ...

میدونم تخیلات ذهنمه🥲 هزینه مشاور هم زیاده

الان بخدا اینطوری فک میکنی دیوونه  بعد بهت ثابت میشع ببین اصلیه یجوری تو دلت جا میشع ک خودتم ...

دست خودم نیس فکر میکنم

همش با خودم میگم دیگه بدتر میاد بهتر نمیاد

دست خودم نیس فکر میکنم همش با خودم میگم دیگه بدتر میاد بهتر نمیاد

هرچی فکر کنی همون میشع 

دیگ خودت میدونی 

ولی خوبش در انتظارته✨👍🏻

2706