2733
2734
عنوان

گریه کنیم ؟

349 بازدید | 53 پست

سلام خوبین ؟ 🙂

اوضاع به راهه ؟ 

میخوام امروز از "فواید" گریه کردن بگم . البته نه شعاری و کلیشه ای 

▪️متاسفانه تو فرهنگ ما گریه فقط نشانه ی غم و ناراحتیه فقط و اکثرا بد میدونن این قضیه رو ...▪️

ولی ولی ولی 

▪️باور کنین گریه یه حس خیلی عمیق درونیه 

و هر آدمی بهش نیاز داره تا حس درونیش رو بروز بده و نباید سعی کنیم ازش فرار کنیم ...▪️

▪️خب اگه گاهی وقتا حس میکنین که یه هیجان چه خوب و چه بد دارین سعی کنین با گریه خالیش کنین ... ▪️

▪️پس گریه کردن ابدا بد" نیست " حتی برای آقایون که میگن که مرد که گریه نمیکنه ... اتفاقا آقایون چون فشار روحی بیشتری رو دارن و اکثرا درونگران بیشتر به گریه نیاز دارن ▪️

حالا  گریه میکنین یا نه ؟🙂🙂

خودم : میان این همه گل گشتم و عاشق نشدم تو چه بودی که تو را دیدم و دیوانه شدم // قلبم : عه کیو میگی ؟ عاشق کسی یا چیزی شدی؟//خودم : امام زمانم //قلبم : 🤍🙂                                                                                             

گریه روتین روزانمه

به زور منو بردن سر سفره عقد با پسرعموم...عشقم شب عقدم خودکشی کرد دنیام سیاه و تار شد تو تيمارستان بستری شدم و طلاقم داد و الان زن و بچه داره و من موندم و یه سنگ قبر سرد که همه آرزوم توش خوابیده..😔💔دروغه که میگن خاک سرده..
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

والا من هرروز یه دورگریه میکنم😂

فقط 47 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گاهی اوقات خیلی سخت میگذره در حدی که حس میکنی دفن شدی؛اما در حقیقت تو قراره به زودی جوانه بزنی دوم بیار چیزی نمونده...🌵🤍.! این شب صبح میشه بزودی✨ روزی که عضو شدم یعنی امروز برام یادآور روزای سخته... ولی من درحال تلاشم💪🏿8بهمن 1402📍خطاب به تمام خستگان جهان: باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد❤ لطفااا لایک نکنید ممنون🌼باردار نیستمممم تیکر رسیدن به هدفهمه
نه

عه چرا ؟!

خودم : میان این همه گل گشتم و عاشق نشدم تو چه بودی که تو را دیدم و دیوانه شدم // قلبم : عه کیو میگی ؟ عاشق کسی یا چیزی شدی؟//خودم : امام زمانم //قلبم : 🤍🙂                                                                                             

من ک اشکم لب مشکمه

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                
2740
گریه روتین روزانمه

خیلی احساساتی هستی ؟! یعنی از اونا که به حال پرنده هام گریه میکنن بعضی وقتا؟!

2706