2737
2739
عنوان

بیایددد دارم میمیرممممم😭

172 بازدید | 15 پست

بچها من ببخشید که میگم عادت ماهیانه شدم دارم میمیرم از درد همش هم خوابم میاد درسام مونده 

ترخدا بگید چیکار کنم 😭 

من اگه شک کردنام‌ تبدیل به واقعیت نمیشد،هیچ وقت آدم شکاکی نمیشدم...! لطفا برام دعا کنید قبول شم دانشگاه دولتی شهر خودمون شرمنده مامانم نشم خیلی بهم چشم و امید داره :)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

مفنامیک اسید بخور 

کیسه اب گرم هم عالیه اگر نداری دوسه تا پلاستیک یبار مصرف و بزار توهم یکم اب داغ بریز توش سرشو گره بزن محکم

بزا لای پارچه ای شالی چیزی بزا رو شکمت

شاید زندگی همین باشد،من صاحب آرزویی باشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگری ست..ذره ای بهر نبردیم از عالم ،نکند،مافقط بهر تماشای جهان آمده ایم ..این جمله رو همیشه از من یادگار داشته باش که برای تک تک کارایی که بقیه واست میکنن قراره تو سری بخوری🤝مراااااااا به هیچ بدادی و من هنوز بر آنم که از وجود تو مویی به عالمی نفروشم..نکنه باور کنی دوست دارماشونو که تهش تلخیه نخواه که باور کنی....ماهردو شاخه ی یک درخت بودیم ...چه میشد اگر باد از دو سو می وزید؟!
عزیزم اگه شیاف دیکلوفناک دارین استفاده کن آب رو آتیشه، بعدم زنجبیل دم کن بخور

باشه مرسی

از زنجبیل بدم میاد🥲

من اگه شک کردنام‌ تبدیل به واقعیت نمیشد،هیچ وقت آدم شکاکی نمیشدم...! لطفا برام دعا کنید قبول شم دانشگاه دولتی شهر خودمون شرمنده مامانم نشم خیلی بهم چشم و امید داره :)
2740
سلام چای زعفران رازیانه بخور گلم

مگه زعفرون بدتر نمیکنه شدتش رو؟

من زیاد تجربه ندارم  ولی خب ژلوفن خیلی خوبه  مسکن و کمرتو گرم بگیر و اگ میتونی ب شوفاژ ...

وایی من اهوازم هوا گرمه شوفاژ نداریم😅

وایی من اهوازم هوا گرمه شوفاژ نداریم😅

صداز من داری از تبریز زیبا که شبها هنوز شوفاژ روشن میکنیم

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت
صداز من داری از تبریز زیبا که شبها هنوز شوفاژ روشن میکنیم

خوشبحالتون‌ ما کولر میزنیم‌😂

خب پتو دور کمرت بپیچ یه چیز گرم  یکمم چیز گرم بخور ع جانم تکون. نخور ی چن دیقه لاقل

باشه مرسی 

الان توی اتاقیم‌ که خنک نیست زیاد آروم تر شده

2706