2733
2734
عنوان

سینه گرفتن نوزاد

116 بازدید | 14 پست

نوزاد۳۵روزه دارم وزنش۲۴۰۰بودازاول سینه نگرفت باشیشه شیرخشک دادیم بهش.چکار کنم بگیره شیرم هم کمه چون گاهی میمکه شیرکمه سینه رانمیگیره کسی هست راهنماییم کنه.واینکه چکار کنم شیرم زیادبشه.روماتیسم مفصلی هم دارم نمیدونم ماله اونه شیرم کمه وسفت نمیشه سینه هام

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

بچهدبخوره شیرت زیادمیشه وگرنه خشک میشه کم کم

قطره های افزایش دهنده شیرهستش بگیربخور

من خودم برنج ومرغ میخوردم زیادمیشد

شیرگاهی ظاهراکمه ولی غلیظه وبچه زودتپل میشه

من شیرم رقیق بودبچه هام لاغربودن

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
2742

اخه نمیگرفت سینه را.منم گفتم جون نداره وزنش کمه.اول با قطره چکون میدادیم.بعد باشیشه چون طول میکشیدقطره چکون.بچه اولم هم هم شیشه میخورد هم سینه.بخاطره همون گول خوردم

فکرنمیکنم دیگه الان بگیره

من بچمو چند روز شیرخشک دادیم چون تو بیمارستان بود دیگه اوردم خونه هرکارکردم سینمو نگرفت 

چندساعت گرسنه میموند و بیحال میشد ولی باز سینمو نمیگرفت

قشنگم میدونم به زودی میای و بعد ١٢ سال منو بابا رو خوشحال میکنی😍👸👼  اگه امکانش هست برام دعاکنین😘            خدایا خودت هوامو داشته باش ؛من اونقدرام قوی نیستم،همش وانموده ... خدایا شکرت♡باورم نمیشه بعد ١٢ سال امروز ٣١ تیر١۴٠٢ بی بی چکم مثبت شد😍 انشالله که آزمایشمم مثبت شه شکرت خدای مهربونم ١ مرداد١۴٠٢ 😍 ایمان دارم که خودت هوامونوداری💚 بچه ها هرکی امضامو خوند بهم بگه برای خواسته دلش نادعلی بخونم و شماهم برای سلامتی نی نیم دعا کنین😘 بچه ها هرکی ازاستان کرمان یااطراف هست و مشکل ناباروری داره بهم بگه ادرس دکترم بهش بدم دکترطب سنتیه کارش عالیه
2738
اشتباه کردی دیگه . از اول وقتی شیر خشک دادی اون براش راحت تره . دیگه تمایلی برای خوردن سینه نداره . ...

اخه نمیگرفت سینه را.منم گفتم جون نداره وزنش کمه.اول با قطره چکون میدادیم.بعد باشیشه چون طول میکشیدقطره چکون.بچه اولم هم هم شیشه میخورد هم سینه.بخاطره همون گول خوردم

من رو پسرم دکتر کپسول شیرافزا تجویز کرده بود شیر خیلی زیاد شده بود در حدی که لباسم خیس میشد ولی پسرم نمیخورد منم دیگه خسته شده بودم همون شیرخشک دادم ولی اشتباه منو نکن مرتب شیر خودتو بده گشنش باشه مجبور میشه میخوره الان که باردارم بعد زایمان فقط شیرخودمو میدم چون رو پسرم خیلی اذیت شدم

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای شادی روح مادرم یه صلوات بفرستین، ممنونم💔
باشیشه میدادید

اره باشیشه میدادیم بهش

شیرخشک یکم طعمش شیرین تره و هم اینکه باشیشه راحت میخورن ولی باسینه چون باید محکم تر مک بزنن سخته براشون و اینکه شیر خودمون هم طعمی نداره

من دیگه ناچارا همون شیرخشک بهش میدم 

قشنگم میدونم به زودی میای و بعد ١٢ سال منو بابا رو خوشحال میکنی😍👸👼  اگه امکانش هست برام دعاکنین😘            خدایا خودت هوامو داشته باش ؛من اونقدرام قوی نیستم،همش وانموده ... خدایا شکرت♡باورم نمیشه بعد ١٢ سال امروز ٣١ تیر١۴٠٢ بی بی چکم مثبت شد😍 انشالله که آزمایشمم مثبت شه شکرت خدای مهربونم ١ مرداد١۴٠٢ 😍 ایمان دارم که خودت هوامونوداری💚 بچه ها هرکی امضامو خوند بهم بگه برای خواسته دلش نادعلی بخونم و شماهم برای سلامتی نی نیم دعا کنین😘 بچه ها هرکی ازاستان کرمان یااطراف هست و مشکل ناباروری داره بهم بگه ادرس دکترم بهش بدم دکترطب سنتیه کارش عالیه
اره باشیشه میدادیم بهش شیرخشک یکم طعمش شیرین تره و هم اینکه باشیشه راحت میخورن ولی باسینه چون باید ...

من پسرم چون نارس بود اول سینه نمیگرفت بعده یه مدت گرفت منم رو همون فکر کردم اینم جون بگیره میگیره ولی نمیگیره سینه را خیلی ناراحتم

کپسولش اسمش چی بود.من حاشرم شیرم زیاد باشه بدوشم بدم بهش

کپسول شیرافزا گلم تا اونجایی که یادمه منم تا یه ماه دوشیدم اما به مرور خشک شد فقط بچه باید مک بزنه 

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای شادی روح مادرم یه صلوات بفرستین، ممنونم💔
2706