2733
2734

۸روزه از پوشک گرفتم ..۴روزه پی پی و جیش میگه ...الان مجبورم ببرم بیرون ...از بس خونه موندیم دیوانه شدیم ...پوشک کنم ؟؟پیاده باید برم یه جایی ارایشگاه

نه اصلا پوشک نکن اونوقت بچه نمیدونه بگه یا نه تازه تو خونه هم ممکنه دیگه نگه

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

اره پوسکش کن ولی هرچن دقیفه یه بار ببرش یا بپرس ک دستشویی داره یا نه ک فراموش نکنه

تا چن وقت همین کارو بکن جایی ک میری کم کم عادت میکنه ک بیرون از خونه بگه 

البته اگه سالنی ک میرید  سرویس بهداشتی داشته باشه

اللهم عجل الولیک الفرج بحق حضرت زینب (س)                           اللهم صل علی محمد اول محمد وعجل الفرجهم💐🌺               اگه مشکلی داشتید و احتیاج ب دردو دل خو شحال میشم با تمام وجود گوش میکنم....سنگ صبور خوبی هستم...اغراق نباشه🤭🤭......تو تاپیکای مذهبی صدام کنید....خوشحال میشم براتون ذکر بگم و دعا بخونم....التماس دعا داشتی بهم بگو 🌷🌷🌷دوست داشتین بگین تک تون کنم تو تاپیک ختم قرانم..هروز ۵۰ ایه میخونیم....🌷

من هنوز نگرفتم ولی در اصل میگن وقتی ک از پوشک گرفتین دیگ نباید پوشک کنین به هیچ عنوان،، دیگ ممکنه شلوارشو کثیف کنه توی میحیطی قرار بگیره و نگه جیش نمدونم بخدا چی درسته چی غلط 

من که خیلی پا خوردم از صحبتای روانشناسا🫠 

ولی بنظرم ش رت اموزشی پاش کن ببر اگ یوقتم ریخت تو همون بریزه نم نزنه زیادی

2740