2737
2739

بزرگه دوسالشع کوچکه 9ماه همش گاز میگیره بچه رو خوایم نباشه اینقدر محکم گاز میگیره تا کبود شع شوهرم میگه هربار گاز گرفت دستشو گاز بگیر بفهمه ولی من دلم نمیاد نمی‌دونم چیکار کنم جلوی بزرگه به کوچکه محبت نمیکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

گاز بگیر چیه ک میگه 

باید عین گرگ رو سرشون باشی ک همچین نکنه

اون همش 2 سالشه 

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
2738

اوخ دستش 🥺🥺🥺

خطاب به اون کاربر های علافی که بی دلیل ریپ میزنن بحث می کنند باید عرض کنم من مثل شما بیکار نیستم  ؛ دلیلی نمیشه با آدم بی تربیت و علافی که روحش با بحث کردن با آدمایی که نمی‌شناسه ارضا میشه ؛ بحث کنم 😅👌سطح و لول فرهنگی آدما متفاوته؛ قرار نیست همه با ادب باشند

دخترم منم یه بار طوری گردن کوچیکه رو از پشت گاز گرفت بچه از درد ازبغلم خودشو پرت میکرد پایین نمیدکنستم چشه فک کردم عقرب نیشش زده بعد دنبالش گشتم دیدم اره پشت گردنشو جلیی ک مو هس گاز گرفته تا نفهمم دلم کباب شد

ولی چاره ای نیس عزیزم حسودی میکنه خیلی مواظب باش

اصلا گازش نگیری اتفاقا تمام محبتتونو صرف بزرگه کنید. کوچیکه رو فقط نیازای ضروریشو براورده کنید . احتمالا زیاد به کوچیکه توجه کردین بزرگه اینجوری داره نشون میده

خدایی سلطنت حق رینیرا بود   
2706