2737
2734
عنوان

حقوق استاد دانشگاه چقدره؟

143 بازدید | 9 پست

معمولیاشون که دکترا دارن رو میگم دانشگاه آزاد 

همینجوری میپرسم 

آقایون تو تاپیکام نیان/ آره دلم میخواد برم جایی که آدماش از دختر دار شدن هم خوشحال بشن برم جایی که با بچه دار شدن مقدس نشم با ازدواج کردن کامل نشم به عنوان یه انسان ارزشمند باشم و حق و حقوق داشته باشم 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

حداقل ۵۰

جدی؟ خوبه فکر کردم کمتره 

آقایون تو تاپیکام نیان/ آره دلم میخواد برم جایی که آدماش از دختر دار شدن هم خوشحال بشن برم جایی که با بچه دار شدن مقدس نشم با ازدواج کردن کامل نشم به عنوان یه انسان ارزشمند باشم و حق و حقوق داشته باشم 
2742

۲۵ ۳۰ به بالا 

وزارت بهداشت بیشتره 

زندگیم یهو ورقش برگشت از وقتی موهبت الهی رو درک کردم و آشنا شدم ☀️🪄  من معتادم !!! به ماجراجویی دختری هستم آمیخته به هنر 🌏☄️ 🌱ولی من به تموم‌چیزایی که گفتن نمیرسی رسیدم✨💚میشه بدون توهین اظهار مخالفت  کرد ‌‌.‌‌میشه بدون تحقیر اظهار وجود کرد..میشه بدون تخریب جایگاه پیدا کرد.   میشه بدون حسادت بدست آورد . پس وجودت رو خراب نکن دوست من🥰🫀عاشق خلق هنرهای آلبرت بیرشتات🪴
2740
دانشگاه ازاد سی چهل دولتیا  چهل پنجاه اونایی ک عضو هیئت علمی ان

آها خوبه پس