2733
2739
عنوان

کی علوم پزشکی اهواز خونده؟

352 بازدید | 45 پست

شنیدم تیپ با اینکه یک هست ولی در حد یک نیس....استاد و امکانات دانشگاه خیلی بهم مهمه...کسی تجربه داشته؟ از رو نقشه که بنظر عظیم و کامل میاد. اونم چون با چمران یه جا هست یه مساحت بزرگی کاملا دانشگاهی شده...

با ذکر زشته تجربه تون رو بگین و این که چه سالی خوندین؟ بیشتر پزشکی مدنظرمه ولی بقیه رشته هام بگن تجربه شونو  

به امید روز های بهتر ادامه میدم....

پرستاری هستم...اساتید بشدت بشدت بشدت سختگیرن و جزوه ها غالبا انگلیسی هستن و امکانات به نسبت خوبه از همه نظر ولی فقط ازت درس خوندن زیاد میخوان و رتبه ها تاپ هم میخوان

پرستاری هستم...اساتید بشدت بشدت بشدت سختگیرن و جزوه ها غالبا انگلیسی هستن و امکانات به نسبت خوبه از ...

عشق این چیزام...حد رتبه شو در جریانم...

خود اهواز چطوره؟ میدونم مشکلات داره ولی هم خوب هاش رو بگو هم بد هاش

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
پرستاری هستم...اساتید بشدت بشدت بشدت سختگیرن و جزوه ها غالبا انگلیسی هستن و امکانات به نسبت خوبه از ...

بنظرت برای یه تهرانی

اهواز یا شاهرود و اراک و اینا؟ من بخاطر رنک دانشگاه میگم اهواز....تو بنظرت دانشگاه مهمتره یا شهر؟

عشق این چیزام...حد رتبه شو در جریانم... خود اهواز چطوره؟ میدونم مشکلات داره ولی هم خوب هاش رو بگو ه ...

با اینکه از چند قومیت خاص مردمش هستن ولی درکل برای غریبه ها سخت نیست و شهر پر از کافه و رستوران هست ولی گرما هم که اذیت میکنه...سختگیر بودن در حدی هست که خیلی تاپ باشی باز هم معدل ۱۷ نمیشی😄

2740

اهواز شهر خوبی نیست زیاد برا دانشجو 

زندگیم یهو ورقش برگشت از وقتی موهبت الهی رو درک کردم و آشنا شدم ☀️🪄  من معتادم !!! به ماجراجویی دختری هستم آمیخته به هنر 🌏☄️ 🌱ولی من به تموم‌چیزایی که گفتن نمیرسی رسیدم✨💚میشه بدون توهین اظهار مخالفت  کرد ‌‌.‌‌میشه بدون تحقیر اظهار وجود کرد..میشه بدون تخریب جایگاه پیدا کرد.   میشه بدون حسادت بدست آورد . پس وجودت رو خراب نکن دوست من🥰🫀عاشق خلق هنرهای آلبرت بیرشتات🪴
بنظرت برای یه تهرانی اهواز یا شاهرود و اراک و اینا؟ من بخاطر رنک دانشگاه میگم اهواز....تو بنظرت دان ...

من خودم با رتبه ای که اومدم پرستاری روزانه جندی ،بینایی پردیس زاهدان هم میوردم و اشتباه کردم که بینایی نزدم،رشته مهمه نه شهر اگر رتبه به رشته مدنظر بین چندتا شهر خوب می‌خورد بعد برو بهترینش رو انتخاب کن و بین جاهایی که گفتی اهواز خیلی خوب تره اصلا قابل مقایسه نیست

خب میگه اگر واقعا سختگیری و پیشرفت دوست داری باید بیاری 

میدونم....منم نمیگم درس نخونم که....تهران زیر ۲۰۰ میخواد اهواز حدود ۱۵۰۰ منطقه.....من قطعا زیر ۲۰۰ نیستم

من خودم با رتبه ای که اومدم پرستاری روزانه جندی ،بینایی پردیس زاهدان هم میوردم و اشتباه کردم که بینا ...

چون تهرانیم میگن همین دورور باش....من سخت گیری و سواد برام مهمه.....بنظرت فدق انقدر زیاده که می ارزه راضیشون کنم؟

اره عزیزم صحبت یه رشته اس....

پارسال فیزیو بابل روزانه اوردم میتونم قطعا....امسال اماده ترم

بعد چیز دیگه هم هستش کلا اونجایی ها دوست دارن ظرفیت دانشگاه شون برای خوزستانی ها باشه اینکه بگن امنیت نداره و برای دختر بده و...اصلا گوش نده من خودم رئیس قسمتی از دانشکده گفت امضا برات میزنم برگرد به شهرت اینجا مناسب یک دختر نیست بعد کاشف به عمل اومد آشنا خودشو میخواسته جایگزین کنه...

چون تهرانیم میگن همین دورور باش....من سخت گیری و سواد برام مهمه.....بنظرت فدق انقدر زیاده که می ارزه ...

خودت هم منطقی فکر کنی هیچ عقل سلیمی اهواز رو ول نمیکنه بره شاهرود یا اراک🙄

بعد چیز دیگه هم هستش کلا اونجایی ها دوست دارن ظرفیت دانشگاه شون برای خوزستانی ها باشه اینکه بگن امنی ...

اووو.....

حالا تهران هم چنان امن نیس بگم چه خبر میخواد بشه....

شنیدم مردم مهمان نوازین....و قطعا هیچ قومیت ایرانی نیست که ذاتا دختر دانشجو رو ازار بده....ادم بدم همه جا هست....

اونجا برم یه فامیل داریم مراقبم هست...اینم هست

2706