2737
2739
عنوان

مامان و بابام یادم ندادن چجوری حرف بزنم

| مشاهده متن کامل بحث + 11934 بازدید | 238 پست
چه تاپیک خوبی👌🏼 خیلی به درد من میخوره کاش بیشتر میومدن نظر میدادن.کتاب معرفی میکردن .یا سایت معر ...

بسیار عزیزید و لطف دارید

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 

دقیقا ما دیشب همین معضل را داشتیم دخترم هر چی میگفتم نق میزد و بهانه میگرفت از ساعت ۸ شروع کرد تا ۱۰ تو حالت لادی بود متاسفانه دعواش میکردم ولی ی لحظه توجه کردم دیدم طبیعی نیست گفتم مامان از چیزی ناراحتی گفت نمیدونم ، گفتم دوست داری درباره ش صحبت کنی گفت نه گفتم میخوای بریم بخوابیم اروم شی فردا حرف بزنیم گفت میترسم بخوابم این بچه شب قبلش خواب بد دیده بود حالا که شب شده بود تصویر همون خواب اومده بود تو ذهنش.....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم اکثر مواقع نمیتونم درست حرف بزنم 

ولی این مرحله از زندگیم باعث شده که بیشتر روی این مسئله کار کنم . مثلا میخام پیش مدیر شرکتمون یا همکارا از حقم دفاع کنم یهو صدام میلرزه و شایدم گریه ام بگیره و بعدش به شدت خجالت میکشم😑

میدونی سامن جان ادم وقتی در توصیف حالش عاجز میشه یهو کم میاره و اینو با پرخاش و تندی نشون میده ما ...

ممنونم بانو...از کجا میشه اینو تهیه کرد...و لطفا چندتا کتاب معرفی کنید که هم ب درد خودم بخوره هم بچه هام ی پسره۱۹ماهه دارم و ی دختر توراهی

2731
بله درسته  توانایی حرف زدن و توانایی ابراز نیاز تو خیلی از افراد یه مشکل بزرگه  یادمه یه ...

بعضی مردا هم بلانسبت بیشعورن هرچی بهشون میگی فایده نداره مثلا میگی من فلان خواسته یا نیازو دارم یا از فلان چیز بدم میاد اما توجه نمیکنن با اونا معلوم نیست چطور باید رفتار کرد

سلام دستش رو بگیر و بگو وقت چایی هست وقت چایی خوردن از کنکور حرف نزنید بهشون بگو توی زندگی مواقع ...

ممنون ازتون 

راستش سعی مبکنم گاهی به ساز دلش برقصم میگم برو پیاده روی  لاله ها رو ببین 

زیر افتاب راه برو هیچ وقت دیگه سال این افتاب رو نداره 

گاهی بجز ساعت استراحت اصلیش بهش اوانس میدم بتونه بیشتر استراحت کنه بازی کنه 

با حرف شما یکم خیالم راحت شد که راهی که میرم خیلی هم غلط نیست  پیش خودم‌میگفتم نکنه بخاطر بیخیالی های این روزها بعدا پشیمون بشم که چرا بیشتر حواسم نبود درس بخونه 

میگم‌شاید با فشار اوردن برای درس خوندن استرسش بیشتر بشه و نتیجه ی عکس بگیره 

عضو گروه بامداد خمار💎💎💎وزن اولیه ۶۷💎💎💎قد ۱۶۷💎💎💎وزن هدف۵۷
دقیقا ما دیشب همین معضل را داشتیم دخترم هر چی میگفتم نق میزد و بهانه میگرفت از ساعت ۸ شروع کرد تا ۱۰ ...

سلام 

چقدر خوب رفتار کردید 

ما یادمون میره بچه ها تسلطشون به کلام خیلی کمتر از ماست 

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
2740
ممنون ازتون  راستش سعی مبکنم گاهی به ساز دلش برقصم میگم برو پیاده روی  لاله ها رو ببین&nb ...

حواستون به درس هم باشه ولی نه با فشار 

به نظر من وظیفه والدین حمایته 

بچه بدونه باید همه تلاشش رو بکنه و هر نتیجه ای بگیره چون تمام تلاش رو کرده ناراحت نباشه و بدونه در همه حالات والدین حمایتش میکنن

چقدر از خوندن تاپیکاتون لذت میبرم کاش درخواست دوستیمو قبول کنی که شمارو گم نکنم

مممنونم لطف دارید

ممنونم بانو...از کجا میشه اینو تهیه کرد...و لطفا چندتا کتاب معرفی کنید که هم ب درد خودم بخوره هم بچه ...

سلام 

فکر کنم انتشاراتی های کودک داشته باشن براتون میگردم 

انتشارات من و شما 

نشر پیدایش 

و کلیدهای ارتباط با کودکان نشر صابرین رو خیلی مفید میدونم

قدم بچه ها مبارک

حواستون به درس هم باشه ولی نه با فشار  به نظر من وظیفه والدین حمایته  بچه بدونه باید همه ...

چون پشت کنکور موند و یه تجربه بد رو داره امسال خیلی دست به عصا شدم از طرفی میترسم مثل پارسال فشار بیارم 

تهش فقط استرسش رو صد چندان کنم از طرفی میترسم بیخیال بشم بعدا بخوام خودم رو سرزنش کنم حال و روز این روزهای من راه رفتن تو میدون مین شده 

خودش از ۵ صبح پا میشه شروع میکنه به خوندن منم‌میبینم حواسش هست خیلی برای درس تدکر نمیدم بهش 

ولی وقتهای استراحت میاد حرف بزنه میفهمم استرس داره و میخواد با حرف زدن یکم خودشو سبک کنه ولی واقعا موندم چطور جواب بدم  و چی بگم که بهش کمک کنم  

عضو گروه بامداد خمار💎💎💎وزن اولیه ۶۷💎💎💎قد ۱۶۷💎💎💎وزن هدف۵۷
چون پشت کنکور موند و یه تجربه بد رو داره امسال خیلی دست به عصا شدم از طرفی میترسم مثل پارسال فشار بی ...

آخ که الان چقدر استرس داره

هر وقت حس میکنی خوب درس میخونه ازش تشکر کن 

خیلی ساده 

و بگو وقتی میبینم انقدر تلاش میکنی بهت افتخار میکنم

عزیزم ببخشید توی یکی از تاپیکات خوندم.از اینکه عروسی نگرفتی ناراحت نیستی؟؟چرا برات عروسی نگرفتن؟&nbs ...

خیر ناراحت نیستم 

این تصمیم من و همسرم بود 

ما عروسی رو فقط یه جشن میدونستیم و براش ذوق خاصی نداشتیم

2706