2737
2739
عنوان

اقا یکی بیاد تکلیفم روشن شه اه

82 بازدید | 9 پست

ببین بهم میگن تو اپلیکیشن های معتبر که امروز تلویزیونم گفت

ثبتنام کنم 

برای ازدواج 

ولی بعضیا میگن پسر بهت میگه چرا اینجا بودی و فلان 

من چیکار کنم 😒

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بابا میگم تکلیفم روشن کنین  تو میگی ثبتنام کنیم

ثبت نام کن دیگ وقتی طرف خودش اومده تو همچین برنامه ی یعنی قبول کرده با دختری ازدواج کنه ک تو اون برنامه س حالا ب هر دلیلی . اگ پرسید صادقانه بگو قصد تشکیل خانواده داری مگ جرمه

ثبت نام کن دیگ وقتی طرف خودش اومده تو همچین برنامه ی یعنی قبول کرده با دختری ازدواج کنه ک تو اون برن ...

پس چرا خیلیا مخالفن

یعنی بهت بد نگاه کنن یا پسره بهت تیکه بندازه

2738
پس چرا خیلیا مخالفن یعنی بهت بد نگاه کنن یا پسره بهت تیکه بندازه

خب من خودم طرفدار ازدواج تو دنیای واقعی م تا مجازی . ولی چرا بد نگاه کنن الان کلی دختر هستن با رلشون ازدواج میکنن و اصنم بد نیس خود پسره با همه این شرایط کنار اومده ک اومده تو این برنامه . قصد ازدواج داری کار بدی ک نکردی . بديش اینه البته چون مجازیه طرفو نمیشناسی همش شانسیه 

بگو سایت ازدواج موقت که نبوده و الان زمونه عوض شده و مجبوریم به الزامات روز جلو بریم یا ماشین و گوشی و ... رو بریزیم دور

اونجا هزاران فایل رو مطابقت میدن که منطقی و شرعیه

خاله نسرین و عمو هوشنگ نهایتا پنج تا دختر و پسر محله رو به هم نشون میدن که امروزه بی فایدس

و پسری که اینو نفهمه چرا باهاش حرف بزنی و به حرفش اهمیت بدی

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم