2737
2739

نامزدم که عقدیم در واقع شوهرمه.(ولی ما چون تو عقدیم میگیم نامزد)من پا ب پاش بودم ودوسش دارم وداشتم تا اینکه مشکلات پیش اومد عقدمون عقب افتاد بعد خداروشکر سلامت شد وما عقد کردیم چیزی از عقدمون نمیگذره زیاد که یهو دوروز پیش پشت تلفن گفت من زن نمیخوام از اولم زن بگیر نبودم ومنو مجبور کردن،در صورتی ک اجبار نبود حتی خانوادش لج افتادن با من وقتی  بیمار بود وکلا انگار خانوادش راضی نبودن  موقع بیماریش این ازدواج تموم شده میدونستن،بعد دیگ خدا خواست وازدواج کردیم.اینارو میگم که بگم خانوادش ناراضی بودن وکسی مجبورش نکرده ب ازدواج.وکاملا عاشق هم بودیم.من این دوسه روزه که بمن گفت نمیخوامت زن نمیخوام بقدری شوک بمن وارد شد ک هنوز مریضم وروز وشبم گریه هست.الان زنگ زده ببخشید مجبور بودم اونحرفارو زدم.همین،شما باشید تمومش میکنید یا ادامه میدید  ایا مردی هست  بشه روش حساب کرد بدرد زندگی بخوره؟شرمنده خیلی پرحرفی کردم،منو راهنمایی کنید لطفا

شاید مشکلی داشته نمیخواسته همراهش عذاب بکشی

خجالت نکش مستقیم و تنهایی ازش بپرس

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ای خداااااا 🤦🤦🤦🤦

این دومین تاپیکه که میگه نمیخوامت چرا واقعا 

درلحظه زندگی کن 👌💪💪خیلی چیزها اصلا ارزش ناراحتی و غصه تو نداره و دیگه اشتباهات گذشته رو تکرار نکن و ازشون درس بگیر و تلاش کن و به خدا توکل کن که اون برات بهترین هارو رقم میزنه 
2742
2738
اگه دختری بیشتر دقت کن  اصلا به بابا و یا مامانت بگو  بعدشم بهش بگو یعنی چی مجبور بودی؟! ...

ما عقدمون کوتاست تایمی نگذشته ازش،ولی اصلا توضیح نمیده سکوت میکنه میگ نپرسفقط ببخش

ازه منم احساس میکنم زیاد قوی وتکیه گاه نیس

اگه اخلاقش خوبه ،یا امتیازهای دیگه داره کنارش باش.

مگر این که خودت خیلی بالاتر باشی وبعد طلاق موقعیت بهتری داشته باشی.

2706