2733
2734

دودلم ژل بزنم ب لبام و چونم ‌... دوس دارم خوشگل بشم ولی با خودم میگم خوشگلی ک با ژل باشه و همه بدونن ب چ درد میخوره بعد همه میگن ب خاطر کارای زیباییه ک انجام داده 

ب نظرتون من چیکار کنم😢خانمای تو خیابونو میبینم چقد خوشگلن منم دوس دارم  ولی دلمم راضی نمیشه مصنوعی بشم😑هم دوس دارم طبیعی باشم هم خوشگل

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

خانوما‌ ی‌ سوال  خانومای‌سرطانی  ک‌ کلا‌ مژه‌ ندارن‌ میتونن‌ لستیشن‌ یا‌ کاشت‌ انجام‌ یدن

وقتی‌جوابتو‌نمیدم‌یعنی‌‌با‌نظرت‌مخالفم‌ولی‌حوصله‌بحث‌ندارم:<

ببین خودت چی دوس داری

آدم‌های‌موقتی‌همیشه‌درس‌های‌دائمی‌بهت‌میدن...🤍                    .              .              .              ‌.              .             .            🏋🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏇🏻🚵👩‍👧👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻🌱🐈‍⬛☕️🎶🧘🏻‍♀️🍕🛒🫶🏻                                                                     

عزیزم اگر واقعاااااا کسی دماغش به صورتش نیاد عمل کنه بهتره اما خدا وکیل ژل لب و اینا خیلی مسخره است من دوست ندارم به پوستت برس و اعتماد بنفستو ببر بالا کسایی که خیلی این کارا ر دنبال میکنن اعتماد بنفسشون پایین 

من میخام به لبام بزنم و از اونجایی که دماغم بزرگه میخام اول بینیم عمل کنم بعد لبمو ژل بزنم، شماهم هر ...

من‌ چند‌ تا‌ تغیری‌ ک‌ دوست  دارم‌ 

عمل‌ دماغ

لمینت‌ دندون‌

ژل‌ لب‌ 

وقتی‌جوابتو‌نمیدم‌یعنی‌‌با‌نظرت‌مخالفم‌ولی‌حوصله‌بحث‌ندارم:<
2738
درحد طبیعی بزنی خوبه

منم در حد طبیعی میخوام ک فقط لبام پرتر بشه ..لبام کوچیک نیستن میترسم ژل بزنم اردکی شه..آخه هر لب کوچیکی دیدم خوشگل شده ولی لبایی ک خودشون تقریبا بزرگن اردکی میشه