2733
2739
نه ولی کل کتاب رو باید حفظ کنی، چه داشته باشه چه نه . بعد جواب طولانی بخدا راحت تر از  درست ...

جواب طولانی یه کلمه رو جا بذاریم کل نمره سوال میوفته من دوازدهمم هم استرس کنکور هست هم نهایی بی صاحاب

ناله واقعی رو خیام میکرده طرف منجم بوده ریاضیدان بوده شاعر بوده فیلسوف بوده دهن مهن واسه علم نذاشته تازه شکایت هم داشته که آمدنم بهرِ چه بود؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جواب طولانی یه کلمه رو جا بذاریم کل نمره سوال میوفته من دوازدهمم هم استرس کنکور هست هم نهایی بی صاحا ...

ببین جواب طولانی فقط اون کلمه های کلیدی نمره داره.

مثلا یه کلمه کلیدی رو نوشتی از از نیم نمره بیست پنج صدم 

رو نمی‌ده .

نگران نباش بیبی.

عالی بدی.

-بودی واسه همه تآریکی هام‌ فآنوس؛N '
2731
2740
ی چیزی جدی بگم اگر معدل ترم اولت بالا اژ ۱۹نشد سمت تجربی نرو

چیزای مثل انشا و ورزش معدلم پایین اوردنا

از بچه های انسانی میپرسم میگن نیا خودمم زیاد ب تاریخش علاقه ندارم ریاضی هم خودم دوست ندارم هنرستان هم میگن زیاد ب جایی نمیرسی موندم حسابی🤦🏻‍♀️

چیزای مثل انشا و ورزش معدلم پایین اوردنا از بچه های انسانی میپرسم میگن نیا خودمم زیاد ب تاریخش علاق ...

ببین تجربیم توش ریاضی و ریاضی دهمش با دهم ریاضی یکیه

رشته های هنرستان رشته های پردرامدین

چیزای مثل انشا و ورزش معدلم پایین اوردنا از بچه های انسانی میپرسم میگن نیا خودمم زیاد ب تاریخش علاق ...

بعدشم هر  کی میاد تجربی قرار نیس دکتر، پزشک نمیذونم دندون شه ک بایدد خودت پارههههههههههه گنی

ببین راهنمایی با دبیرستان خیلی متفاوته

2706