2733
2734

سر کوچکترین چیزی چنان جیغی سرم میزد ک زهرم میترکید تحقیرم میکرد حتی جلو جمع مسخرم میکرد توهین میکرد بهم همش با طعنه باهام حرف میزد و هر چی تو خونه خراب میشد مینداخت گردنم همیشه ضد من بود بهونشم این بود ک کلفت خوبی نیستم و ۲۴ ساعته در حال بشور بساب نیستم اینمدلی میخاست منم سنم کم بود حتی آشپزی هم بلد نبودم و اونم از اول میدونست 

حالا عروس اورده خونش اونم چ عروسی نوبر! ب من اصلا مربوط نیس ک عروس ساعت ۱ ظهر از خاب پا میشه و یا همیشه در حال استراحت تو اتاقش و یا ارایش کردن و یا خوش گذرونی و دور دور با شوهرشه و تموم کارای خونه افتاده گردن مادرشوهرم لام تا کامم حرف نمیزنم و هیچی نگفتم و نمیگم اما با خودم میگم چرا زندگی با من اینجوری بی رحم بود؟! الان ک گذشت ولی فهمیدم امتحان الهی بود خب هر کسی ی قسمتی داره بالاخره قست مام این بود💔

مادرشوهرت که عوض نشده همونه همونقدر مدعی و طلبکار و زورگو اما  شما و جاریت شخصیتتون متفاوته 

ادمی که ساده و مظلوم باشه مورد سواستفاده ادم های بدجنس قرار میگیره.

حالا عروس دوم حالشو جا میاره بشین تماشاکن و لذت ببر   

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2740
مادرشوهرت که عوض نشده همونه همونقدر مدعی و طلبکار و زورگو اما  شما و جاریت شخصیتتون متفاوته&nbs ...

فک کنم شوهرش زن گرفته متاسفانه

اره اسی؟ 

یا جاریته؟ 

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812

تقدیر و قسمت رو موقعی میگن که طرف کاری از دستش بر نیاد و شرایط بهش تحمیل شده باشه مثلا بچه ای که فلج مادرزاد به دنیا میاد تقدیرش بوده... شما هزار تا راه داشتی که باهاش زندگی نکنی و یا نزازی بهت بی احترامی کنه

فک کنم شوهرش زن گرفته متاسفانه اره اسی؟  یا جاریته؟

نه بابا جاریشه

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
2706