2737
2739
عنوان

عروسی خواهر شوهر

190 بازدید | 17 پست

عروسی خواهر شوهرمه سه هفته بعد، به ما که نگفتن ، ما از برادر شوهرم شنیدیم..بعدش یک بار زنگ نزدن که شما راه دورین کی راه میفتین؟وقت آرایشگاه میخاین بگیرین؟بهمون حتی نگفتن که ما بتونیم لباس سفارش بدیم...خیلی دلخورم...انگار ما رو به عنوان نمایش میبرن...مثل عروسک

من بودم نمیرفتم 

دلیلی نداره بدون دعوت پاشین برین عردسی

دلم نینی داره...🥹بعد از دوسال انتظار ۱۳ فروردین بیبیم مثبت شد از خوشحالی فقط گریه میکردمو حتی نمیتونستم نفس بکشم انشالله قسمت دل همه منتظرا🥺😍👉این امضایی بود ک چند هفته پیش زدم الانکه توهفته ۶بهم گفتن بارداریم پوچه بایدقبل سقط یه سونو ۸ هفته هم باشه بدتراین حسارو دارم و التماس دعا ازشما عزیزانم کاش معجزه بشه🙏💔😓😓
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

نرید

عروسی خالم بود دقیقا همینجوری شد

مامانم نرفت

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖        الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸
2740
خب من باشم نمیرم اگرم برم خیلی ساده میرم زیاد خرج نمی کنم براشون

منم همین تصمیم گرفتم. هر چی دارم میپوشم.شوهرم میگه نه زشته...زشت وقتیه که آدم حسابت کنن تو بی اعتنا باشی

میگه ما مدلمون اینشکلیه

اره راست میگه . من طرف مادری باید از دوماه قبل خبر بدی بهشون چون بر میخوره بهشون ولی  طرف پدری با همون کارت دعوت کنار بقیه مهمون ها درجه یک هارو هم همونطور یک هفته میخواد دعوت میکنن

منم همین تصمیم گرفتم. هر چی دارم میپوشم.شوهرم میگه نه زشته...زشت وقتیه که آدم حسابت کنن تو بی اعتنا ...

آفرین تو هم بگو من این مدلی بگو آدم وقتی عروس میاره نمی تونه مث قبلش باشه باید یکسری اصول ادب و رعایت کنه وگرنه احترامی نمی بینه

2706