2737
2739
عنوان

قرص ضدبارداری

155 بازدید | 18 پست

سلام وقت بخیر . من یک ساله ازدواج کردم و  طبیعی جلوگیری میکردم اما خیلی ناخواسته حامله شدم بعد از عروسی.  بلد نبودم چی کار کنم  چ قرصی بخورم ک خوب باشه و طریقه مصرف چطوریه . میش بگید چ قرصی می‌خورید و طریقه مصرف الان ک زایمان کردم میترسم باز باردار شم ممنون راهنمایی کنید 

چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز. از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست ️   
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731

قرص اورژانسی خیلی عوارض داره دوبار در سال مجازه 

اما ال دی فکر کنم خوب باشه اما نخوری بهتره چون هورمون ها بهم میخوره .

من خودم دوسه بار اورژانسی خوردم چانه ام مو زائد در اورد 

2738
یعنی قرص مطمئن نیست ؟ 😭 چرا با قرصا حامله شدید

عزیزم بخدا نمیدونم خودمم شوکه شدم با اینکه ال دی خیلی حالمو بد کرده بود ولی حامله شدم البته اینم بگم بعضی روزا که انقدر حالمو بد میکرد قرص معده میخوردم شایدم اون ال دی رو خنثی میکرده 

در کل به من که اصل نمیساخت

میشه برای حاجتم ی صلوات بفرستید😍😍مرسی❤️
نمیدونم چه قرصی بخوری ولی یاسمین نخور.من با یاسمین باردار شدم!

یاخداا

چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز. از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست ️   
ال دی 

طریشه مصرفشم بهم میگی مرسی

عزیزم چی بگم والا خودمم موندم بعد بارداری چه قرصی بخورم والا منم ال دی میخوردم حامله شدم 

وای حالا چ کنیممم . منم ماه اول باردار شدمم خخخخ  فک کنم تو  مهموینیایی‌ک ب عنوان پاگشا میرفتم باردار بودم  

قرص نخور آیودی بزار

چقدر هزینشه

2706