2737
2734

من از سال ۹۷تو سایتم دوتا کاربری دیگه هم داشتم که یکیش شمارشو دادم کارمندام برا کار استفاده میکنن یکیشم یه شخص دیگه من اون دوتا کاربری رو خودم خواستم تعلیق بشه چند روز پیش امتحان کردم با گزینه فراموشی رمز رمز جدید برای ورود پیامک میشه یعنی چی اگر احیانا کارمندام یا اون بنده خدایا دیگه که شمارمو دادم بهش کنجکاوی کنه و وارد کاربران بشه اونموقع این حق الناس به گردن شماست که دغدغه های مربوط به من رو آشناهامم بدونن من و دوستانم اعتراض داریم به این طرح یا اصلاح کنید اینجوری کاربرای سایت و زده نکنید برای یسریا از ماها فقط همینجا برا دردودل باقی مونده اطلاعات ناسا ردوبدل نمیشه اینجا که همه خبر دار بشن از مشکلاتش

@niniyar1

@مونا_تهرانی

من آن گلبرگ مغرورم که میمیرد ز بی آبی ولی با خفت و خاری پی شبنم نمی گردم😌

همه همینن 

من قبلا فکر می کردم زندگیم یه تراژدیه⦳، اما حالا می فهمم که همش یه کُمِدی بوده彡 :) هی! خستم↻ ؛ به یه قربانی* نیاز دارم ^_^☠    ♡ARMY♡♬   فوتبالی ام ღ☆☆love love your self ـ٨ـﮩـ۸ღــﮩـ۸ـ
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

تو امضات "خواری" درسته

خواهش می‌کنم برای پدربزرگم دعا کنید. دیابت زده به چشمش شبکیه‌ش پاره شده. همه جوابش کردن. ۶ خرداد دارم می‌برمش شیراز پیش بهترین فلوشیپ شبکیه. التماستون می‌کنم یه صلوات بفرستید که دکتر بگه با عمل درست میشه. بگید تا منم براتون صلوات بفرستم. چون بینایی‌ش خیلی کم شده، روزا میرم براشون غذا درست می‌کنم. دعا کن خدا بهم قوت بده که بتونم ادامه بدم. / اگه حاجتی داری قرآن به سر بگیر و خدا رو به ۱۴ معصوم قسم بده (مثل شب قدر). اگه دلت شکست و اشک ریختی، مطمئن باش به حاجت دلت میرسی . / بیاید برای رفته‌هامون فاتحه بفرستیم؛ اونایی که از زندگیمون رفتن ولی از قلب و خاطرمون نه. سفرشون به سلامت. / یه بار تو یه تاپیکی که استارتر با مرد متاهل ریخته بود رو هم بهش گفتم هرزه و تعلیق شدم؛ باورتون میشه؟   
2742

والا روش جدیدشون برای حذف تاپیکم عمل نمیکنن

بالای یکماهه من هرچی لینک میفرستم برای نی نی یار 1 اصلا هیچ اتفاقی نمیوفته حتی تاپیک زدم تگش هم کردم

خیلی بده واقعا

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812

تگ کنید این تاپیک رو ببینن نینی یارا و خانم مونا یه چندروز تاپیک نزنه هیچکس همه چی درست میشه

2738

حدف به درک تعلیق شدن ادم میگفت حداقل تو مواقع بحرانی میتونم کسی شناختم بزنم حدف کاربری اینجوری کلا هیچ حریم حپخصوصی نداریم تو سایت چه وصعشه تاپیکامون حدف نمیشد اما حداقل دیگه کسی همه تاپیکام دسترسی نداشت نمستونس پیداشون کنه 

@خانم_تهرانی    

برای شفا من یه 🌹حمد🌹میخونید لطفا 🥺😭💔🙏                    حذف تاپیک

منم مثل شما اعتراض دارم

@niniyar_5    

@niniyar_3    

@niniyar_2    

روبی ام!🍭یه کراکن!...هیولای دریای اسکاندیناوی=kraken🪅😐:)یک عدد عاشق کتاب و رنگمیشه ۱۰ تا تاپیک اولی که تو سایت ایجاد کردمو فول لایک کنی:))؟؟؟
کارمندات برای کار بیان نی نی سایت؟

نخیر باهاش با مشتری در ارتباطن من نمیتونم مدام اون شماره رو چک کنم 

من مخالف حذف تاپیک‌ هستم 

اینجا هم جای مناسبی تاپیک های حساس و شخصی نیست چون همه اینجا مثل خودمون معمولی هستند و کم سن تهش میگن طلاق

الان مشاوره های انلاین هم هست و حتی شماره مشاوره رایگان هم هست

و گوگل هم کلی مطالب

حذف تاپیک فقط راه رو برای مریض ها دروغ گو ها بیشتر باز می‌کنه و راحت تر با احساس بقیه بازی می‌کنن 

کاربری دست هشتاد میلیون نفر ب جز شما                             
2706