2733
2739

اخرتشون و دنیاشون بسوزه چه خانم با حجاب چه بی حجاب باشه ول نمیکنن اتقد نگاه میکنن خجالت نمیکشن انشالله همشون در اتش جهنم بسوزن چشمشون در بیاد دیگه نمیدونیم از دستشون چیکار کنیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

والا! بابا حداقل به با حجابا نیگا نکنن دیگه عادت کردن🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

خسته شدیم دیگه از دست شما ها پوشیه بزنیم خوبه؟ ول کن برادر من ول کن!

تازه پوشیه هم بزنی به بهونه‌ی اینکه عجیب عریبی بیشتر نیگات میکنن لعنتی‌ها

آقایون درخواست ندید.😒🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️ اگر هم ریپلای کردم یا تو تاپیکتون پست گذاشتم مطمئن باشید حواسم نبوده آقا هستید🤦🏻‍♀️
تا حالا درک نکردم به چه قصدی جرا نگا میکنن مگه با نگا کردن چی میشه

قدرت تصور مردا خیلی قوی تر از زن‌هاس یادشون میمونه و بعدا دوباره تصورش میکنن موقع...🤦🏻‍♀️🫣

آقایون درخواست ندید.😒🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️ اگر هم ریپلای کردم یا تو تاپیکتون پست گذاشتم مطمئن باشید حواسم نبوده آقا هستید🤦🏻‍♀️
قدرت تصور مردا خیلی قوی تر از زن‌هاس یادشون میمونه و بعدا دوباره تصورش میکنن موقع...🤦🏻‍♀️🫣

اها چه فکرای عجیب غریبی تا حالا نشنیده بودم عجیبه برام

تاریخ کاربریم تاریخ تولدم نیست غیر از استارتر هم کسی ریپم نزنه حوصله بحث ندارم 
2738
اها چه فکرای عجیب غریبی تا حالا نشنیده بودم عجیبه برام

واییی اصن نگم برات اعترافاتشون رو توی یه کانال مخصوص خانم‌ها خوندم مو به تنم سیخ شد😬🥶😵‍💫

تاپیکش تعطیل شد

خوبم عزیزم 

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
خداروشکر

🩵

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•|