2733
2739
عنوان

حتی یلحظه دلم آروم نمیگیره عموجونم

234 بازدید | 10 پست

عموم فوت شد۵روزه نیست ولی من مثل دیوونه هاشدم حتی یلحظه اون چهره معصومش که راحت خوابیده بود ودیگه منونمیدیدازجلوچشام نمیره...خیلی خیلی دلتنگشم کاش فقط یباردیگه میدیدمش، قدبابام دوسشداشتم باورم نمیشه که نیست  بابام کمرش خم شده بی پشت وپناه شد چیکارکنم من 

چیکارکنم حتی یه لحظه دلم آروم وقرارنمیگیره اشک ازچشام بندنمیاد    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الهی روحش شاد باشه با امام حسین محشور بشه

چرا چند سالش بود

من با همتون دوستم و همتونو  دوست دارم 😘😘😘😘برای حاجتم یه صلوات میفرستی لطفا چرا به فهرست میگید لیست؟چرا به فراگیر میگید وایرال؟چرا به اندازه میگید سایز؟چرا به زمان میگید تایم؟چرا به زوج میگید کاپل؟چرا به ناز میگید کیوت؟چرا...با مرحوم فردوسی خصومت دارید
2731

تاپیک قبلتو خوندم 

خدا بهتون صبر و آرامش بده 

من با همتون دوستم و همتونو  دوست دارم 😘😘😘😘برای حاجتم یه صلوات میفرستی لطفا چرا به فهرست میگید لیست؟چرا به فراگیر میگید وایرال؟چرا به اندازه میگید سایز؟چرا به زمان میگید تایم؟چرا به زوج میگید کاپل؟چرا به ناز میگید کیوت؟چرا...با مرحوم فردوسی خصومت دارید
2738
بیمار بودن؟

یه معده دردساده چندسال رفت دکتر اماهمه میگفتن چیزی نیس ولی نمیدونم چرا یباره ازپادروردش بایه معده درد باپای خودش سرحال رفت دکتر بستریش کردن همون شب تنهامون گزاشت