2737
2734
عنوان

کیا تو بارداری خونریزی داشتن

117 بازدید | 25 پست

من روزی ۳تا شیاف میزنم ۶هفته و ۴روزمه،لکه بینی داشتم،رفتم حموم بهو خونزیزی کردم ی شیاف زدم ولی بند نیوند ،سابقه دو سقط دارم،نگران نکنه سقط شه

کیا مث من بودن

رفتی دکتر؟

منم باردارم لکه بینی داشتم دکتر شیاف داد گفت جفت پایین باید استراحت مطلق باشی...

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2740
یک الی دو قطره هم خونریزی محسوب میشه؟

من لکه ام فق وقتی با دستمال خودمو تمیز میکردم دیدم 

دکتر گفت اگر دیدی لکه ات قرمز شد یا روی لباس زیرت و دفع ادرار ریخت سریع خودتو برسون به بیمارستان 

اما درحدی که فقط با دستمال پاک کنی نگران نباش فقط استراحت و شیافت رو ادامه بده...

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔
من لکه ام فق وقتی با دستمال خودمو تمیز میکردم دیدم  دکتر گفت اگر دیدی لکه ات قرمز شد یا روی لب ...

اره نگران نباش ولی اصلااااا کار نکن تو حموم خم راست نشو مث من بدبخت بشی

نه هنوز.گف هفته بعد برو،شایدم عصر برم شایدم نرم چون خونریزی دارم میترسم تکون بخورم

عزیزم برو تو ماشین دراز بکش هروقت نوبت شد برو دکتر...

ولی حتما برو که بعدا پشیمون نشی کاش میرفتم

نه هنوز نرفتم سونو گفت هفته بعد برو،چون لکه بینی داشتم بهم داد

اخه تاقلب تشکیل نشده نباید شیاف بدن چون خدایی نکرده اگه قلب تشکیل نشه وقرار باشه که سقطش کنین خیلی سخت میشه  واست 

2706